Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szurkál a petefészkem, de...

Szurkál a petefészkem, de múlt héten is éreztem ugyanezt. Lehet kétszer peteérésem egy hónapban?

Figyelt kérdés
41 naposak általában a ciklusaim. Tegnap voltunk együtt a párommal. Mit tanácsoltok?
2009. máj. 29. 18:42
 1/7 A kérdező kommentje:
Ahogy elnézem, nem túl gyakori a problémám:D
2009. máj. 29. 19:04
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem törvényszerű hogy egy ciklus alatt (főleg ha hosszabb 28 napnál) csak egy peteérés legyen. És az sem igaz mindenkire hogy a peteérés pont a 2 menstruáció közötti félidőre esik.
2009. máj. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szóval bármi megeshet, sok sikert! :D
2009. máj. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2009. máj. 29. 20:01
 5/7 anonim ***** válasza:

"Az pozitív ovulációsteszt után két nappal is lehet a tüszörepedés, de csak abban az esetben, ha közvetlenül az elsö után még egy második pete is kiszabadul. Így jönnen létre a kétpetéjü ikrek. A ciklus második felében viszont a progeszteron minden további pete kiszabadulását meg fogja akadályozni."


Tehát elvileg nem lehet 1 hét eltolódással újabb peteérés, ha az első kiszabadult. Lehet inkább a baba miatt szurkál, ezt kívánom neked :) De az is lehet hogy a tényleges peteérés most történt meg. Úgyhogy hajrá!

2009. máj. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, most már okosabb vagyok:)
2009. máj. 30. 09:23
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is szúrkál meg pár napot késik. Eddig soha nem késett a mensim. Tegnap előtt rosszul is voltam szédültem meg hányingerem volt. Jövő héten tesztelek.
2009. máj. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!