Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4napja késik, enyhe hasszurka,...

Krisztinka78 kérdése:

4napja késik, enyhe hasszurka, görcsök, negatív tesz! Baba?

Figyelt kérdés
merional injekciókat kaptam,minden másnap 5 alakalommal,meg clostybegit,aztán ovitrelle tüszőrepesztő szurit,és folyamatosan utrogestan hüvelykapszulát kell használnom!4napja késik a menzim,de haszurka,és enyhe görcsök vannak,semmi más tünet!Neg.tesztek!
2012. jan. 27. 20:28
 1/10 Manka68 ***** válasza:

Szia!

A tünetekre ne alapozz, azokat nem terhesen is produkálja az ember. Kivártad a teszteléssel a 14 napot inszem után? Ha igen, és így lett negatív, valószínűleg nincs baba, a mensit visszatarthatja az utro. Kérj egy HCG vérvételt, és ha az is negatív, akkor hagyd abba az utro szedését, pár napon belül megjön. Ha pedig van HCG a véredben, akkor tovább kell szedni az utrot, és örülni. :-)

2012. jan. 28. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ,azért még reménykedek,de nem inszemem volt,hanem spontán próbálkozunk,csak ezeket írta fel az orvos,hogy megpróbáljuk spontán,egyébként volt laparoszkópiás műtétem is juniusban,és csak az egyik petevezetékem átjárható,mind kettő el volt záródva,de ha így nem megy spontán,akkor lesz inszem,de még egy hónap spontán megpróbáljuk ezekkel a gyógyszerekkel,injekciókkal!:)
2012. jan. 28. 12:46
 3/10 A kérdező kommentje:

Amúgy 3éve nem sikerül a baba:(

Neked?

2012. jan. 28. 12:47
 4/10 Manka68 ***** válasza:
Mi már lassan 4 éve próbálkozunk, túl vagyunk 2 inszemen, 3 lombikon, két spontán terhességen, amik sajnos nem maradtak meg. Azt hiszem, az összes kivizsgálásunk megvolt, 2éve kiderült, hogy IR-es vagyok, pajzsmirigy alulműködésem van, de ezek már kezelve vannak, most decemberben voltam laparon és méhtükrözésen, ahol kiderült, hogy a régi császáros varratom befordult a méhembe, és spirálként működött. Eltávolították, most nagyobb reményekkel készülünk a márciusra beígért lombikra. Azt hiszem, már minden fázison átestem, a most biztosan sikerül-től a soha nem lesz babám-ig. Te hogy bírod?
2012. jan. 29. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nagyon drukkolok neked,hogy most már tényleg sikerüljön a baba:)

Ahhoz képest egész jól bírom,hogy már 3éve nem jön össze,de pozitívan állok hozzá,és össze fog jönni hamarosan:)úgy érzem!

2012. jan. 29. 12:54
 6/10 A kérdező kommentje:
Ma beszéltem a nődokival,és mondtam neki,hogy 1hete késik,és,hogy pénteken negatív volt a teszt,haggyam-e abba az utrot,de Ő azt mondta,hogy az nem jelent semmit,hogy pénteken még negatív volt,mert lehet,hogy még nem volt annyi hcg a szervezetembe,és csütörtökön teszteljek újra,addig ne hagyjam abba az utrot,csak akkor ha negatív lesz a tesz,és utána rögtön meg is fog jönni,ha meg pozitív lesz,akkor a 12.hétig kell használnom!Szóval még mindig van remény:)
2012. jan. 30. 10:58
 7/10 Manka68 ***** válasza:
Jogos az is, amit a dokid mondott, de miért nem küldött el vérvételre? Az késés után már egyértelmű. És nem kéne addig sem idegeskedned. :-)
2012. jan. 31. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Sajnos tegnap nagyon erős görcseim voltak,mára már elmúlt,de viszont valószínű menzesz lesz belőle,mert nagyon erősen barnázok!:(Csak furi mert nekem még menzesz előtt sem volt sosem barnázás,csak midig hirtelen megjött,és akkor kezdtem el görcsölni is,most meg ilyen nagyon nyúlós nyálkás,darabos barnák jönnek ki belőlem:(
2012. jan. 31. 11:48
 9/10 Manka68 ***** válasza:

Sajnálom! :-(

Valószínűleg az utro nem engedi rendesen leválni a nyálkahártyát.

2012. febr. 1. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Sajnos megjött rendesen!Akkor egy újabb injekciós hónap következik,de majd most.....:)
2012. febr. 1. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!