Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerdán nem kellett volna...

Szerdán nem kellett volna megjönnie (nem is jött) de két tesztem negatív, clostyt szedtem, volt hasszurka még néha most is fehér folyás ami már nincs és hőm is 37,1 volt de ma reggel leesett 36,8-ra. Lehetek még terhes?

Figyelt kérdés
2009. jan. 18. 09:26
 1/5 A kérdező kommentje:
a fehér folyás is van még, meg a mellem is érzékeny.
2009. jan. 18. 09:40
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem még van remény, nekem is volt 1 nega tesztem, csak az elmaradt mensi után 4-5 nappal lett pozitív. Hétfőn a reggeli vizeletből csinálj még egyet, talán már látsz valamit...

A mellérzékenység és a fehér folyás is jó jel, remélem sikerült!

A hőm nekem is leesett és mégis ott volt már a baba, azóta már 27 hetes vagyok:)

De sajnos az is lehet, hogy a Closty zavarta meg a ciklusod, attól függ mióta szeded. Pár hónapi szedés után nekem is 2 hetente megjött már, aztán abba is kellett hagyni.

Vigyázz magadra, szorítok!

2009. jan. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,már kezdtem elszomorodni,hogy nincs babó, de így még reménykedem,hátha.Neked pedig gratulálok!
2009. jan. 18. 10:55
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia. Én ugyan így éreztem és voltam ahogy Te, és a hőm is így alakult és sajna megjött. (én is clostit szedtem)

Ha ma vagy holnap sem jön meg, akkor tesztelj. Remélem hogy baba lesz, Drukkolok Nagyon!!!

2009. jan. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! A closty nekem is meghosszabbitotta a ciklusom. Három napot késett, már kezdtem reménykedni. Két tesztem negativ lett. Aztán a harmadik napon megjött, a melleim még aznap fájtak aztán másnap már nem. Ezzel persze nem elkeseriteni akartalak, de készülj fel erre a lehetőségre is.
2009. jan. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!