Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Leiden mutáció. Hogyan, mikor...

Leiden mutáció. Hogyan, mikor derült ki, hogy ez a probléma?

Figyelt kérdés
Kér vetélésen vagyok túl fél éven belül. Most olvastam erről a betegségbről. Anykámnak 36 évesen volt mélyvénás trombózisa, szúrta is magát. Apukámnak is volt. Eddig még ezt nem kérdezte egy doki sem. Az első terhességemmel nem volt gond, most meg igen de csak 3 vetélés után akar a doki genetikára küldeni.

2012. jan. 29. 11:15
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ja bocs:

Túl gyorsan írok és ez lemaradt:


Igen végül nagy nehezen kiderült mi lehet a baj nálam. Korai terhességben "betegen" kezd fejlődni egy ér elzáródása miatt a méhlepény, és ez kezdi okozni a 20. héttől- ahogy nőne a méhlepény és a baba- a hirtelen magasvérnyomást stb-t, amit a szervezetem preeclampsiás tünetekkel "vetít ki". De a legsúlyosabb formában. Ekkor már olyan nagy a baj és annyira visszafordíthatatlan a folyamat hogy teljesen mindegy mennyi és milyen dózisú gyógyszert adnak mert nem hat.

Akkor a 2. terhességemnél tanácstalanul álltak felettem és nem értették, hisz akkora adagokat kaptam vérnyomáscsökkentőkből és nyugtatókból hogy egy elefántot ki kellett volna ütnie de meg se moccant a vérnyomás értékem. Aztán 2 nap múlva hirtelen leugrott normálisra és ekkor történt a baj...


A dokim szerint ha elkapjuk időben 4-5-6.(-legkésőbb) héten gyógyszerekkel és injekciókkal ezt az érelzáródást és ha végig a terhességben nagyon szigorú felügyelet mellett leszek és végig kapom ezeket a injekciókat, gyógyszereket akkor talán képes leszek talán-nagyon talán 35. hétig húzni, de ez nagyon talán... Eddig egyik terhességemet sem tudtam a 30. hétig kihúzni... :-(


De annyira szeretnék babát és a páromat megajándékozni ezzel az érzéssel hogy hajlandó vagyok végigcsinálni, pedig tudom hogy nem lesz könnyű.

2012. jan. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Érdemben nem tudok sajnos hozzászólni, de én a saját szakállamra végeztettem el a vizsgálatokat, és persze magánlaboratóriumban...Őket ajánlom, ha te is erre szorulsz:

[link]

Náluk 2009-ben 4900ft volt a Leiden mutáció meghatározás.


Kitartást kívánok neked!

2012. jan. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!