Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Negatív teszt ellenére lehet...

Negatív teszt ellenére lehet baba? Mennyire megbízható az X-Epil teszt?

Figyelt kérdés
22-én kellett volna megjönnie, de 20-án volt egy enyhe 1 napig tartó vérzés, de az is inkább rózsaszín volt nem élénk piros....23,27,29-én teszteltemm mind negatív. Szúr a hasam alja, hányinger és szagundor van. Lehet még baba? Vagy így, hogy negatívak a tesztek akkor biztos, hogy nem...?:S
2012. jan. 30. 08:54
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Szia!Minnél hamarabb tesztelj egy másikkal és ha az is negatív,menj el orvoshoz!Remélem babás vagy,de nem szabad találgatni,nehogy baj legyen!

Azért szorítok!!Szilvi.

2012. jan. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy érdemes e még tesztelgetnem...már az életkedvem is elment attól az egy csíktól. :( A héten megyünk dokihoz, meglátjuk mit mond...De azért köszi!:)
2012. jan. 30. 09:07
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az X-epil negatív volt, amikor egy másik (Walentin, gyógyszertárban kapható) ugyanabból a vizeletből pozitív.

Megfogadtam, hogy soha többé nem veszek olcsó, gagyi teszteket!

2012. jan. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Mennyi idő után teszteltél? nekem 7 nap után is negatív..szerintem ennyi idő után az x-epilnek is kikellene mutatnia nem?:S
2012. jan. 30. 09:11
 5/20 anonim ***** válasza:
Szia, most nekem is X-epil volt, ezt a terhességet már a 26. (nem várt) napon kimutatta, de Kisfiammal (akivel 3 éve estem teherbe) az összes teszt később kapcsolt.:) Szóval ez egyéni, és lehet, hogy terhességtől is függ. Sztem is érdemes még akár a doki előtt még egy próbát tenned, hátha.. Nagyon drukkolok!!
2012. jan. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Ma veszek Clearblue tesztet...arról jókat olvastam...bár már eléggé elveszett a remény... de doki előtt csinálok mégegyet.
2012. jan. 30. 09:30
 7/20 A kérdező kommentje:
Amúgy grat:)))
2012. jan. 30. 09:31
 8/20 anonim ***** válasza:

Szerintem nem csak a teszttől függ, hanem -nagy mértékben - attól is, hogy mikor történt a beágyazódás. Elvileg 7 nap késésnél már bármelyik tesztnek ki kellene mutatnia... Ha megnyugtat, azért csinálj még egyet.

Ez off, bocs, de hátha érdekel: nekem egy missed ab után (első babát vesztettük el), a kivárt 6 hónap után újra próbálkoztunk és nekem, akinek iszonyú rövidek a ciklusai (olyannyira, hogy volt már régebben, hogy 2 hétre jött meg), 14 napot (!!) késett. 4x teszteltem, de mind negatív lett. nem akartam elhinni, annyira akartuk a babát! A következő hónapban a nemvárt napján teszteltem, negatív lett megint és délután meg is jött. Nagyon rossz érzés volt. Akkor annyira kikészültem, hogy teljesen beleéltem magam, hogy nekünk már biztos soha nem fog összejönni, meg egyáltalán nem is biztos, hogy lehet gyerekem (bár ez túldramatizálásnak tűnik, az előzmények után teljes kétségbeesésemben tényleg így gondoltam). A következő hónapban 1-2 napot késett, de ahogy írtam, nem szabályosak a ciklusaim, így csak körülbelülre tudtam megítélni. Azért nem bírtam megállni, vettem egy tesztet és még melegében, a munkahelyemen megcsináltam. És ez 2 csíkos volt!! Mostmár 16 hetes vagyok. Szóval bocs az offért, csak azért akartam megosztani, hátha segít neked a sztorim. Ha ez a hónap nem is jött össze, kitartás, mert új lehetőséget tartogat a sikerre! Minden jót!

2012. jan. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Grat a terhességedhez, nem baj, hogy megosztottad a sztorid:) Hát én már kezdek letenni róla. Általában mielőtt megjön azt szoktam érezni mert kicsit görcsöl a hasam előtte...de most 8.napja hogy késik és nem is érzem, hogy megakarna jönni. Lehet, hogy erre a hónapra csak az a rózsaszínes enyhe valami jutott? Az a baj, hogy sosem volt még ilyen szóval nem is tudom hová tenni, hogy az most mi volt. Általában 4-5 napig szoktam menstruálni..
2012. jan. 30. 09:42
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az x-epil már jóval mensi előtt mutatta.

Szerintem csinálj még egyet, ha az is nega, akkor nem hiszem,hogy baba lenne!

2012. jan. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!