Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ezek biztató jelek Lányok?

Ezek biztató jelek Lányok?

Figyelt kérdés
Szóval még 6 nap mensiig, de 2 napja szúrkál a méhem, hol abbamarad, hol erősödik. A cicimbe bele-bele jön a fájdalom, de nem fáj folyamatos, inkább nyilalgat. Napjába egyszer kétszer rámjön a hányinger. Ami nagyon furi, hogy mivel nagyon vékony vagyok (172 cm, 55 kg), azért nagyon durván látszik a hasam alján, hogy meg van puffadva és be van keményedve nagyon. Ja és valamiért elég sokat pukizom, gondolom attól, hogy fel vagyok puffadva.
2012. jan. 30. 10:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Ilyen korán még semmit sem jelentenek. Ráadásul azért ennyire korán még nem is nagyon érezni!
2012. jan. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez még bármi lehet. Engem ilyen és ehhez hasonló jelek megszámlálhatatlanszor tévesztettek meg :)
2012. jan. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nem élem bele magam, vagy ilyesmi. Beleélni akkor szabad magad, ha már az orvos lát mindent és rendben talál, előtt nem :) csak furik ezek a tünetek. Egyébként érezni érezhetem, mert nekem nem egyszer van legtöbbször peteérésem egy hónapba, meg nem is pont ciklus közepén, szóval bármi lehet
2012. jan. 30. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!