Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok, ti egyedül teszteltek,...

Lányok, ti egyedül teszteltek, vagy apával? Milyen érzés volt a pozi teszt, volt sírás? Mire gondoltatok?

Figyelt kérdés
2012. jan. 30. 07:44
 1/6 anonim ***** válasza:
34%

Mi az hogy apával?

Hogy tudta hogy tesztelni mész, vagy ott ült pisilés közben veled?


Èn egyedül teszteltem, az elsönél nem is tudta, csak ahogy pozi lett, a másodiknál meg elötte nap csináltam tesztet amit mondtam neki hogy rossz, mert semmi nem volt rajta, így másnap azzal jöt haza hogy akkor milyen a mai. (nem engedte magát meglepetni)

2012. jan. 30. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mi nem vagyunk túl romantikus lelkűek, így hát én egyedül teszteltem, ő ügyelt, megcsináltam a tesztet, pozitív lett, felhívtam azonnal, és annyit mondtam, hogy lesz egy babánk! :) Megdöbbent, mert nagyon hamar sikerült (pco-s vagyok elég szép inzulinrezisztanciával, fel voltunk készülve mindenre, de hála Istennek két próbálkozós hónap után babó lett :)). Azt mondta, hogy oké, majd megyek haza :D :D :D (épp sokan voltak körülötte). Aztán mikor hazaért teljesen fel voltunk pörögve, hát még egy héttel később, mikor először hallottuk a szívét. :)


Azóta esténként már jókat játszanak, a pici az apukája hangjára általában táncolni kezd... :)


25 hetes kismama

2012. jan. 30. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
1-es! Nem,hanem amikor mondjuk áztatsz,ha esetleg olyan teszted van,meg amikor várjátok az eredményt! Kettesmgratulálok,mi most vagyunk a 2. próbálkozós hónapban! :)
2012. jan. 30. 08:26
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én egyedül teszteltem, csakúgy "van még teszt" alapon, és mikor megláttam rajta egy halvány tesztet, kikiabáltam a férjemnek, hogy jöjjön, nézze meg. Megkérdeztem, hogy hány csíkot lát, mire azt mondta, hármat. :) :) :) Sajnos nem maradtak velünk az ikrek, úgyhogy újra próbálkozunk. Minden nap nézegeti az ovutesztjeimet, kérdez róla, és alig várja, hogy terhességi tesztet csinálhassunk. :)
2012. jan. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De kedves... :)
2012. jan. 30. 11:07
 6/6 anonim válasza:
28%
"Apával" tesztelni? :O Ki az a hülye, aki apukája jelenlétében akar pisilni egy "pozi tesztet"? :D
2012. nov. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!