Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nyugtatást kérek, ugye nem...

Nyugtatást kérek, ugye nem lehetek terhes?

Figyelt kérdés
A barátom április 18-án feldugta az ujját, de a saját nemiszervét nem érintette előtte úgy emlékszem. Csak nem vagyok benne biztos, itt a baj. Azóta nem engedem, hoyg hozzáférjen. Május 8-án megjött, elég rendesen, de a második naptól a negyedikig elég kevés volt... Elvileg most olyan ötödike körülre nem várom. A mellem már most is érzékeny, és a hasam is fel van puffadva. De ezek a "tünetek" már év elejétől vannak a mensi előtt kb másfél héttel. Nyugtassatok meg! Tudom, várjam meg a mensit, de beleőrülök! (Egyébként már mióta megvan parázom attól, hoyg valamilyen úton-módon terhes leszek, pl apukám törülközőjébe törölöm magam, vagy nem tudom. Paranoiás vagyok egy kicsit...)
2009. máj. 30. 17:35
1 2
 1/15 vav22 ***** válasza:
Szerintem tuti nem vagy terhes, de parázás helyett inkább olvass el egy biológia könyvet, másrészt én nem azért nem törölköznék faterom törölközőjébe, mert félek, h terhes leszek, hanem egyéb higiéniai okokból. Szerintem az alap, hogy saját törölköződ van, de ha téged nem zavar törölközhetsz faterodéba terhes nem leszel tőle...
2009. máj. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Most nem a fater törülkzőjén volt a hangsúly, ez a gondoltaom 12 évesen volt, azóta van saját törcsim. Csak kis koromban ez még nem számított...amúgy meg nem kell leharapni a fejemet.

Ismerem a szaporodást, csak azért "parázom", mert az előváladékban is lehetnek életképes spermiumok, és nem tudom, hogy hozzányúlt-e a sajátjához. Na, mind1...

2009. máj. 30. 17:49
 3/15 vav22 ***** válasza:
Egyáltalán nem lehurrogni akartalak. És igen, az előváladékban is lehetnek spermiukok, ezért vagyok én most 30 hetes terhes... De nagyon kevés az esélye, hogy ennyitől plussz menstruáció után terhes maradj. Ha élénk piros volt a mesid és nem csak 1-2 nap maszatolás, szinte tuti, hogy nem vagy terhes még akkor sem ha csak két napig volt sok a vérzés. Megnyugtatásképp meg csinálj egy tesztet már bőven kimutatná.
2009. máj. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Bocsi de ha mindenki terhes lehetne így akkor a nők 99 %-a már 12-14 éves kortól babakocsit tologatnának. Sajna akik rendesen szexelnek mert gyereket akarnak sem jön össze egykönnyen akkor gondold csak el hogy egy ujjazásból hogy lehetne már terhesség.

Nem vagy terhes és így nem is lehetsz ne aggódj!!!

2009. máj. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Tesztet nem akarok csinálni, asszem most már így kibírom ezt a pár napot. :) Köszönöm, hogy normálisan kezeltétek ezt a helyzetet. Csak én hajlamos vagyok beleképzelni magam helyzetekbe...komolyan reggel már nagy pocakkalláttam magam a lelki szemeim előtt...lehet, h pszihológushoz kéne mennem...XD
2009. máj. 30. 18:34
 6/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem kell pszichológushoz menned,ez a kamaszkor velejárója,megértelek!De jó lenne,ha valami bizti fogigátlót használnál,mert miért kellene lemondani a jó kis élvezetekről!Ha jól védekezel,akkor nem kell félned és nem kell megvonni a testi gyönyöröket se!Különben lehet kapni hüvelyzseléket,meg hasonló dolgokat,amik védenek egy nem kivánt terhességtől!

Jó szórakozást!

2009. máj. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszi a "bíztatást"...:) Olyan dolgokra meg még nem került sor...ez is csak "véletlen" volt, vagy nem tudom, azóta nem is engedem a barátomnak. Amúgy meg még csak 16 vagyok, és ha fogamzásgátlót szednék, akkor mindneki azt hinné, hogy már lefeküdtünk, pedig még nem is...:( Na mind1.
2009. máj. 30. 20:07
 8/15 A kérdező kommentje:
Ja, és az a szomrú fej arra vonatkozott, hoyg mit hinnének, nem arra, hogy még nem feküdtünk le...XD Az szerintem még odébb van...minimum 17...:)
2009. máj. 30. 20:15
 9/15 anonim ***** válasza:

Nem lehetsz terhes.


A fogamzásgátlóról annyit, hogy a gyógyszerfélét nem ajánlom, mert ha egyszer babát szeretnél, esetleg akadályozhat majd mikor abbahagyod a szedését. Nagyon sok nő aki évekig szedte ezt a hormontartalmú gyógyszert pecsételéssel, rendszertelen ciklussal illetve egyéb hormonális problémával kell szembenéznie. Persze vannak nők akik hamar visszaállnak, de azokból van a kevesebb.

Óvszer a legjobb és ha gond van akkor esemény utáni tabletta, de a csak ha tényleg gond van. (Nekem életemben csak 2 szer kellett eddig az utóbbihoz folyamodni)


A lényeg ne légy paranoiás, nincs baj, nem lehetsz olyan könnyen terhes. A levegőn a spermiumok elpusztulnak. És az előváladék sem tartalmaz olyan sokat. Szóval nagyon sok az az ok amiért nem lehetsz babás.

2009. máj. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!:)

Nem is tudtam, hogy a levegőn egyből elpusztulnak a spermiumok... ez jó hír. Legalábbis nekem biztos most.

Én is hallottam ilyeneket a fogamzászgátlókról, és nme szeretnék rosszul járni vele, mert ha eljön az ideje és lesz egy szerető férjem, max olyan 10 év múlva, akkor onnantól én 4 gyerkőcöt szeretnék...:D

2009. máj. 31. 09:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!