Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megint nem jött össze a baba?

Megint nem jött össze a baba?

Figyelt kérdés
Olvasgatom itt az írásokat és elkezdtem pár napja méregetni a hőmérsékletem. Eddig 36.9 volt végig, most kell majd megjönni. Reggel mértem 36.6 és a kíváncsiság kedvéért most is megmértem, már csak 36.2. Fájdogál a hasam is. Megint megfog jönni. Miért van az hogy akinek nem kell annak besikeredik? El vagyok keseredve!
2012. jan. 30. 14:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem is az az érzésem, hogy meg fog jönni. Én raktam fel azt a kérdést, hogy mindenféleképpen meg kell-e emelkednie a hőnek, és sajnos igen, és úgy is kell maradjon.

Nem tudom mi lesz, nekem tegnap kellett volna megjönnie, de semmi, mindjárt megjön érzésem van.

Te mikorra nem várod?

2012. jan. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szerdán kellene megjönnie a ciklus.hu szerint. Neked még nem esett vissza a hőmérsékleted?
2012. jan. 30. 15:07
 3/7 anonim ***** válasza:
Én nem mérem a hőmet, csak ma kíváncsiságból megmértem, hónaljban(nem szájban) és 36,2 lett, szóval, majd kiderül. De reménykedjünk, hátha sikerült! :-) Én bízok benne!
2012. jan. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Igaz, hogy én inkább szerdára nem várom, de már most mensire utaló jeleim vannak... :(


Ezt a kérdést én is feltettem ma már többször.


Ja, a hónaljban mért hő nem reális. Száj, hüvely, végbél.

2012. jan. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy a napközbeni hő mennyire számít de megmértem szájban és 36,7 volt, ez egy kis reménykeltő nekem. :-)

Szorítok nektek!

2012. jan. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Na azért még ne adjátok fel csajok!!!!

Hőt mindig azonos időben azonos helyen kell mérni, különben nem ér semmit.

Sosem mértem semmit, nekünk besikeredett a baba kúp mellet, nyár közepén.

Azt hittem lázas vagyok, még dokihoz is elmentem, semmi bajom nem volt. 2 nap múlva nem volt már hőemelkedésem. Majdnem 4 hetes terhes voltam akkor már, és nem is tudtam róla. Aztán nem jött meg pedig folyton "mindjárt megjön" érzésem volt. 11 nap késés után teszteltem, mert kezdett gyanús lenni a dolog. :) 6 hetes voltam, mikor a doki közölte, hogy bár szívhang még nincs, de gyanús, hogy baba van a dologban. Már elmúlt 10 hónapos a kis drágám.

Kitartás, remélem sikerül nektek is!!!!

2012. jan. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
nyugi! Egész a 8.-ik hétig olyan érzésem volt mintha meg akart volna jönni...tesztelj egy digitális clearbluet .nálam bevállt... :) nem várt után egy nappal teszteltem de hallottam olyat aki még az elött böven csinálta és kimutatta.Azt a fajtát ami megmutatja mennyi idös is. Szoríttok
2012. jan. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!