Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 11napja késik. De már volt...

11napja késik. De már volt sokszor hogy ennyit késett. Most akkor ne is reményledjek?

Figyelt kérdés
volt már sokszor hogy 40.napra jött meg.de a multkor 56.DE most menzis érzéseim sincsenek vagy nagyon ritkán.A hhőm 37.2Azért reménykedhetek még?
2008. ápr. 4. 16:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Mihez nézed a 11 nap késést a 28 naphoz, vagy az átlagodhoz? Egyébként az már túl hosszú, a 40 meg az 56 napos ciklus, nem gondoltál még arra, hogy elmenj dokihoz?

Reménykedhetsz, de azért szexeljetek rendszeresen, mert lehet, hogy csak ez után lesz a peteérésed.

2008. ápr. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
látom nemértetted meg a kérdést.30naposak a ciklusaim.és már 11 napot késett.De szokott késni máskor is csak most nemnagyon érzek menzis érzéseket. orvosnál voltam ő aztmondta majd összejön,és hogy van peteérésem.van csak nemmindig
2008. ápr. 4. 17:43
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha 30 naposak a ciklusaid, hogy lehet, hogy sokszor 40 napra jött meg? Egyébként értem, most vagy a 41. napon.

Remélhetsz, talán most!

2008. ápr. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én is hasonló helyzetben vagyok mint te, tehát rendszertelen a mesim. Ma voltam pont vérvételen, a dokim a hormon szintekre kiváncsi. Amúgy rendben minden csak hát vmi miatt nem jön meg a mesim. Szerintem menj el te is dokihoz, hogy beállítsa a mesidet. Egy vérvétel az egész. Ma levették tőlem és jövő hét pénteken megmondja dokim mi a helyzet!!! Úgyhogy a babaprojket érdekében irány a doki:-)))
2008. ápr. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
hát persze hogy reménykedhetsz hisz a remény hal meg utoljára legalább is remélem hogy így van
2008. ápr. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
de miért nem csinálsz tesztet? vagy mész el dokihoz?
2008. ápr. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szexeljetek sokat és akkor lesz baba.De amúgy meg tesztelj.
2016. jan. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!