Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van akinek sokkal később lett...

Van akinek sokkal később lett pozitív a teszt?

Figyelt kérdés
2012. jan. 31. 08:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, hogy ezt sokkal későbbnek találod-e, nekem a nemvárt utáni 4. napon lett nagyon halványan pozitív, és még nem is a szabályos 2-3 perc alatt, de 10 percen belül. Másnapra már egyértelmű volt :)
2012. jan. 31. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem várt utáni 2. nap reggel iszonyat nagyon halvány +. 3 nap múlva délután is erős volt. :)
2012. jan. 31. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem az első terhességemnél még a 6. héten is negatív volt. Csak a kórházi vérvétel mutatta ki a 7. héten. A második terhességemnél halvány pozi lett a nemvárt környékén.
2012. jan. 31. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A lányomat a 3. napon mutatta ki, a nemvárt után, előtte negatív volt.


Most nekem két nappal ezelőtt kellet volna megjönnie, de semmi, csináltam egy tesztet (25-ös), melyre az van írva, hogy a nap bármely szakában elvégezhető, szóval megcsináltam és negatív lett, bár nem reggeli vizeletből. Akkor még van remény?

2012. jan. 31. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szia,nekem a nem vart menses elott 5 nappal mar pozitiv volt a tesztem>mondjuk egy nagyon erzekeny teszttel
2012. jan. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Most értem haza az orvostól és nem látott semmit,elküldött vérvételre és van HCG a szervezetemben de alacsony a szintje.Valószínű hogy a január 14.i vérzésem volt egy vetélés:(( De igazából pár nap múlva újra megakar nézni ultrahanggal mert az is lehet hogy még korai terhesség és nem látja az ultrahangon.Magyarul csak tippel:((
2012. jan. 31. 19:30
 7/8 Viki L válasza:
Nekem csak a 8 napi keses utan lett pozitiv a teszt
2012. febr. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ó sajnálom... :( Remélem, hogy csak korai terhesség és nem vetélésed volt, nagyon drukkolok. Ha január 14-én véreztél, az mit jelent? Menzid volt, vagy csak úgy? Miből gondoltad, hogy esetleg terhes lehetsz?
2012. febr. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!