Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Propoliszos mézzel is hatásos...

Propoliszos mézzel is hatásos a tiszta méhpempő? (teherbeeséshez)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Próbálkozunk már egy ideje a férjemmel,várjuk a kis Csodánkat! :) Szóval vásároltam tiszta méhpempőt,biztosan eredeti,mert nagyon rossz az íze! Szóval magában nem tudom enni,így vásároltam bio boltban tartósítószer nélküli (azt mondta az eladó legalábbis) propoliszos mézet,és ezzel összekeverve fogyasztom el! Bár keveset teszek hozzá,2 mg méhpempőhöz!


Szóval semlegesítheti a méz a méhpempő hatását? (mert olvastam már ezt is azt is!)


Olyan szívesen olvasnék,olyan történeteket,akinek ez már sikerült! :) Vagy van-e köztetek olyan aki csinálja a méhpempő kúrát!? :)


Köszönöm előre is!


2012. jan. 31. 09:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia !

Én még csak megvenni szeretném ,de nem tudom hogy mi a neve vagyis van méhész ismerősünk mondtam neki hogy kellene méhpempő erre ő: milyen kell ?! :O miért nem csak egy fajta létezik ,nem ...nemtudom hogy milyen méhpempőt kellene vennem ,teherbe esés céljához. Ez a propoliszos dolog olvastam neten hogy gyulladásra meg ilyenekre jó ,teherbe esést meg sem említi ...olyan sok mindet írnak össze vissza,akkor az ember most milyen méhpempőt vegyen?! te milyet vettél?

2012. jan. 31. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én sima 100% tiszta méhpempőt vettem!
2012. jan. 31. 11:56
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Én ugyan csak megfázásra/torokgyulladásra, de használok méhpempőt mézbe keverve. Teljesen jól elkeverhető és valóban, az íze is elfogadhatóbb :) De csodákat ne várj, teljesen nem lehet semlegesíteni azt a borzasztó ízt sajnos.. De még mindig jobb, mint kockacukorral.


Sok sikert a babához :)

2012. jan. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Na,akkor én is így kérem tiszta 100% -os méhpempő = ) Esetleg te csinálsz még valamit a teherbe esés céljából vagy csak méhpempőt szedsz?
2012. febr. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

:) Most csak a méhpempővel próbálkozom! De már annyira szeretném ha sikerülne! :)


Sok sikert neked! :)

2012. febr. 2. 13:07
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia Kedves Kérdező,na hogy álsz sikerült a teherbe esés?! Én még csak most tudtam szerezni méhpempőt így ebben a hónapban kezdem el :)
2012. júl. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!