Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A teszt negatív lett, a...

A teszt negatív lett, a menstruációm is megjött, mégis terhes lennék?

Figyelt kérdés
27-re nem vártam, nem jött meg, délután csináltam egy tesztet, ami egyértelmű negatív lett. 28-án hajnalban megjött, viszont tegnap alig volt valami. Este a tampon csak a feléig volt épp hogy színes, az alja hófehér volt. Általában 5 napig szokott tartani, most meg alig 2 nap után semmi. A menstruáció előtt se volt semmi szokásos tünet. Pár hónapja próbálkozunk a kistesóval, lehet most sikerült?
2012. jan. 31. 10:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Várj pár napot és akkor tesztelj! Ha negatív lesz, sztem nem vagy terhes.
2012. jan. 31. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%
Nekem is ez volt...vagyis 22én kellett volna megjönnie és 20án volt egy enyhe rózsaszínes egy napig tartó valamni...tökre bizakodtam hogy talán baba...de egy csomo negatív tesztem van már szóval biztos, hogy nem az:( drukkolok, hogy neked bébi legyen a dologban:)
2012. jan. 31. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Hát nekem azért az enyhe rózsaszínestől erősebb volt, de a megszokottól eltérően csak 2,5napig tartott. Ma is van még valami, de az már olyan hogy a tisztaságibetét elég hozzá. Nem élem bele magam, de ha végképp elmúlt csinálok egy újabb tesztet.
2012. jan. 31. 14:56
 4/4 anonim ***** válasza:
Miújság kérdező? Lett akkor baba?
2016. jan. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!