Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5. napja késik, a teszt...

5. napja késik, a teszt negatív. Már biztos, hogy nincs baba?

Figyelt kérdés
22-én kellett volna megjönnie de 20-án volt egy kevés vérzés, mondjuk inkább rózsaszínes volt és nagyon enyhe, másnapra el is múlt. Ma 5. napja, hogy késik és a teszt negatív. Ennyi idő után már pozitívnak kellene lennie ha baba van nem? Pedig annyira úgy éreztem, hogy most sikerült....:(((
2012. jan. 27. 09:39
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem biztos. Ha kicsúszott a peteérésed, és "később" fogant a baba, akkor lehet, hogy a HCG szinted még nem elég magas.

Szerintem várj még pár napot, csinálj még egy tesztet.


Aztán orvos. Ha pozitív a teszt, akkor azért.

Ha negatív, akkor meg azért...

2012. jan. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jövőhét szerdán megyek orvoshoz. Általában már pár nappal előtte érzem, mikor megfog jönni de most semmi. Tegnap óta szúr a hasamnál lenn. Mindennap együtt voltunk a párommal védekezés nélkül, szóval egy csepp remény még maradt, bár már eléggé letettem a dologról.:(
2012. jan. 27. 09:45
 3/8 anonim ***** válasza:
Én Gabriellel teszteltem HÁROMSZOR negatívat a 8.a 9. és a 10.napon!!!Aztán végül elmentem dokihoz és gratulált a terhességemhez! Mondtam neki a teszteket azt mondta valószínüleg kifogtam egy rossz szériát:)Úgyhogy szerintem ne aggódj,csinálj többféle teszttel!!
2012. jan. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én X-Epilt használtam..de olyan negatív lett a csík hogy csak úgy vakított. Pedig én annyira úgy érzem/éreztem, hogy most sikerült....Hát mindenesetre a teszteléssel felhagyok egy időre. Dec. 25-én volt meg utoljára és jöv.héten megyek dokihoz. Ha esetleg a teszt tévedne akkor addigra már úgyis látni lehetne nem?
2012. jan. 27. 09:50
 5/8 A kérdező kommentje:
Mennyi idő után mentél orvoshoz?
2012. jan. 27. 09:56
 6/8 anonim ***** válasza:
Én 2 tapasztalatról tudok beszámolni. Az egyik hóban sajnos biokémiai terhességem volt, akkor a teszt csak kb. 6-7. nap késésénél lett halvány pozitív, és alig erősödött. Következő hónapban pedig 4 nap késésnél lett nagyon halvány, de az szépen erősödött utána :) Valószínűleg később volt peteérés. Szóval szerintem a dokiig csinálj naponta-kétnaponta tesztet, azért még simán lehet, hogy egy késői baba van ott.
2012. jan. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
HÁt, jövőhéten megyek majd dokihoz de félek már tesztelni. Annyira szeretném és kiakasztott a mai negatív teszt is...:(
2012. jan. 27. 11:24
 8/8 anonim válasza:
Tudom nagyon régi kérdés.. de mi lett a vége kedves kérdező?:)
2023. aug. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!