Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezik, hogy nem jó a teszt?

Létezik, hogy nem jó a teszt?

Figyelt kérdés

Teszveszen vásárolt tesztjeim vannak, mind negatív, de ha a mait (holnap kéne/nem kéne megjönnie) a fény felé fordítom, vagy természetes fényben nézem akkor látok egy nagyon-nagyon halovány csíkot. A szobában nem, de kint az erkélyen igen.

Próbálta már valaki ezeket a teszteket? Az ovut szépen mutatta ennek az ovus párja. Volt valaki úgy, hogy ez a teszt nem mutatott pozitívat, de egy másik igen? Nem tudom mire véljem ezt a haloványocska csíkocskát, ami hol ott van hol nincs.


2012. jan. 31. 15:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Miért nem veszel RENDES tesztet, az sem sokkal drágább, de legalább megbizható! Lehet, hogy már régen lejárt teszteket adnak el, ami aztán összevissza mutat valamit, de nem lehet rá adni.
2012. jan. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%

Ha holnapra nem várod, akkor simán létezik, hogy a teszt akkor is negatív, ha nincs baba! Tehát vagy terhes vagy, de korán teszteltél, vagy nem vagy terhes. Mivel utolsó, a mai az, amelyiken nagyon halvány pozi van, lehet, hogy talán most kezdi elérni azt a szintet a szervezetedben a hcg, hogy kimutatható legyen. Ez meg csak akkor derül ki, ha vársz 2 napot és újra tesztelsz. Ha nem jön meg addig.


Drukkolok, hogy sikerüljön! ++++

2012. jan. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Elvileg nem járt le, még novemberig jó a szavatossága. Azért nem vettem, mert ebből volt itthon pár darab és gondoltam jó lesz ez is. Normál tesztet csak 2 nap múlva fogok csinálni, addig várok mi lesz. Azt reméltem, hogy ez is jó teszt, de kezdem azt hinni, hogy nem az. :(
2012. jan. 31. 15:38
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Elég fura a hőgörbém, aszerint 3 esélyes nap volt a pé-re és a 3. szerint vagyok ma a 13. dpo-n. A másik kettő szerint már meg kellett volna jönnie. A hőm szép magasan van.

2012. jan. 31. 15:40
 5/10 anonim ***** válasza:
A halvány csík is csík, nem? :) Nekem is volt már halvány - aztán másnap reggel meg teljesen konkrét csík volt. Én nem várnék két napot, biztos tesztelgetnék. :)))
2012. jan. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy 2 napja is hasonló volt. :(
2012. jan. 31. 22:39
 7/10 A kérdező kommentje:
Ill. az idő után (kb. 20-30 perc) lett ilyen.
2012. jan. 31. 22:40
 8/10 anonim ***** válasza:
Az időn túli nem számít. Mikor volt meg utoljára és milyen hosszú ciklusaid szoktak lenni? Mert akkor ahhoz nézd meg, hogy mikor nem kéne megjönnie. Ha túl korán teszteltél, akkor tök mindegy, hogy 2 napja meg 3 napja is negatív volt a teszt. Vagy próbáld meg az utolsó "esélyes" együttléttől számítani a dolgot. Aktus után kb. 3 napig élnek a spermiumok, ha megtörténik a megtermékenyítés, akkor elindul a méh felé a petesejt, majd beágyazódik. A megtermékenyítéstől számítva kb. 7-10 nap, mire termelődik annyi hcg a szervezetben, hogy a teszt kimutassa, ez az együttléttől számítva max. 2 hét körül van. Tehát ha nem telt ez a két hét, akkor hiába tesztelsz mindennap, az negatív lesz. Ha viszont már meg kellett volna jönni, tehát letelt a 2 hét és úgy negatív, utána 2 nappal már lehet halvány pozi! Nekem nem várt előtt napon teljesen negatív volt, 2 nappal utána pedig nagyon-nagyon halvány pozi. Néhány nap múlva már a délutáni is erős volt. Szóval az, hogy eddig negatívat teszteltél, nem jelent semmi. Van egyébként valami tüneted? Mellfeszülés, megjön érzés? Az, hogy eddig nem jött meg és a hőd fenn van, az már mindenképpen jó jel! Esetleg nem tudod belinkelni a görbéd?
2012. febr. 1. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ma kellett volna megjönnie, hőm még mindig fent. Nem tudom, hogy milyen hosszú a ciklusom, mert 2 hónapja hagytam abba a gyógyszert. Előző hónapban 27 napos volt, most viszont több, mert a peteérés is később volt. Hogy pontosan mikor azt nem tudom, mert nem egyértelmű a mikor, csak az, hogy volt.
2012. febr. 1. 08:40
 10/10 A kérdező kommentje:

Ez a görbém, erről már feltettem egy kérdést, hogy vajon mikor volt a pé?

[link]

2012. febr. 1. 08:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!