Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja a napokban?

Ki nem várja a napokban?

Figyelt kérdés
Tüneteitek? Nekem iszonyatos fáradtság, derékfájás és barnázgatás, de csak holnap tesztelek, ha addig nem jön meg.

2012. jan. 31. 15:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Én mára vagy csütörtökre nem várom, ma görcsölgettem, de semmi nagyon kicsit testápoló szerű folyásom volt, majd leszakad a mellem annyira érzékeny fáj,szédülés fogott el tegnap egy pár alkalommal. Tesztelni lehet holnap vagy azután fogok.
2012. jan. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Tegnapra nem vártam nem is jött meg,ma reggel 10-es teszttel pozitívat teszteltem:))

Annyit érzek már napok óta,hogy nagyon fáradt vagyok,nem volt mensi elötti vizes folyás,sőt teljesen száraz vagyok,és úgy érzem magam mintha lázas lennék.

Drukkolok neked majd írj mi lett!

2012. jan. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én is csütörtökre nem várom!Én semmit sem érzek!Annyi,hogy én vasárnap görcsölgettem egy kicsit,azóta sem!Még a melleim sem fájnak :-( De azért még reménykedem!! 2.inszem után vagyok! Fáradtnak,fáradt vagyok,de én amúgy is szoktam,ezt nem tulajdonítom tünetnek.... Én is mindig barnázok mensi előtt,nekem most krémesebb inkább...

Hát majd meglátjuk!

2012. jan. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok

énsem várom csütörtökre...A melleim már 2 hete nagyon fájnak, meg vannak duzzadva, a hasam most kicsit görcsöl. Félek, ez csak a szokásos jel...Meg lehet a két hasfájást különböztetni?

M

2012. jan. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mindenkinek nagyon szoritok , es a masodik valaszolonak gratulalok a babahoz! sok egeszseget kivanok nektek :) !
2012. jan. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok a második vagyok

Köszönöm szépen a gratulációt,hááát már nem vagyok kezdő van három gyerkőcöm(11 éves,6 éves,2 éves)

és így most jön a negyedik baba,akinek nagyon örülünk bár nem volt tervezett csak egy heves éjszaka eredménye:))


Mindenkinek drukkolok,kívánom,hogy mindenki pocijába egy babóka költözzön:))

2012. febr. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A pozit tesztelt kismama vagyok,azóta 15 hetes lettem:)

Nektek sikerült közben?

Drukkolok Mindenkinek!

2012. ápr. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!