Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit tegyek, ha együtt voltam...

Mit tegyek, ha együtt voltam a párommal ma és csak most vettem észre, hogy a tegnapi tabletta teljesen kimaradt?

Figyelt kérdés
úgy emlékeztem, hogy bevettem, de most vettem észre, hogy nem. Most vettem be mind a kettőt... Ettől eshetek teherbe?
2009. máj. 30. 23:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen.

Nem kéne most már elolvasni a leírást???

2009. máj. 31. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Attól,hogy egy tabi kimarad még nem biztos,hogy teherbe esel!Én is volt,hogy elfelejtettem és nem jött a babó.Az viszont gáz,hogy kettőt vettél be.Ettől lehet felborul a hormonod.Nem szabadott volna.Lehet,hogy hamarabb meg fog jönni figyelj oda nehogy váratlanul érjen.Máskor pedig ne csinálj ilyen butaságot.
2009. máj. 31. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is többször vettem be kettőt, amikor elfelejtettem bevenni az előző napit. Sosem volt gond belőle...
2009. máj. 31. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
66%
Az én gyógyszeremnek a tájékoztatójában pl benne van, hogy ha elfelejted bevenni, akkor akár a kettőt egyszerre is be lehet venni, sőt be is KELL, ha akkor jut eszedbe! Úgyhogy nem csinált hülyeséget. Szerintem nem leszel terhes, de most egy hétig legalább védekezzetek máshogy is, és írj, ha van vmi!
2009. máj. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
okés, köszönöm mindenkinek a segítséget! Írok ha megtudok valamit, szorítsatok
2009. máj. 31. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!