Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hőmérőzök de reggel úgy...

Hőmérőzök de reggel úgy jártam hogy mielőtt megmértem volna kimentem Wc re mert elfelejtettem. Ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés
Amikor visszamentem az ágyba megmértem 36.2 előtte való nap pedig 36.3 volt.Vissza tudtam aludni kb 2 órát és aztán is megmértem és 36.5 mutatott.Akkor most melyik lehet a valós?Azt mondják hogy nyugalomban kell mérni mert hamar felszökik különben, akkor most reménykedhetek hogy az első mérés a jó és talán holnap emelkedik mert ma vagyok a 14 napon és akkor még nem csúsztunk le a pé-ről?
2009. máj. 31. 08:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ha vezeted a ciklus.hu-n, akkor jelöld be, hogy ne vegye figyelembe a számításnál. Ha csak papíron vezeted, akkor is tegyél megjegyzést, hogy ez és ez volt.
2009. máj. 31. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%
Ah, ez nem tuti, vegyél inkább minimikroszkópot. Azzal bármikor tudod nézni. Nekem nem jött be ez a hőmérőzés, mert minden reggel máskor kell kelnem.
2009. máj. 31. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Első válszadó:


Tudnál segíteni hol kell bejelölni a ciklus. hu hogy ne vegye figyelembe a számításnál?

Második válaszadó:


Van minimikroszkópom, de nekem nem nagyon jött be.Van olyan hogy megnézem nem ettem elötte semmit meg nem is ittam egy órával legalább és páfrányokat mutat.Mikor meg megnézem még egyszer utána egyből meg egy páfrányt sem mutat.Azért használom meg nézegetem, de nekem nem vált be.Gondoltam majd kipróbálom azt a tesztet ami kimutatja a pé.t.


Köszönöm a válaszokat!!!

2009. máj. 31. 09:54
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia! Első vagyok. Amikor beírod az adott naphoz a hődet, közvetlen mellett van egy kis kocka, ami mellé az van írva, hogy ne vegye figyelembe a számításnál. Ha ezt a kis kockát kipipálod, akkor a görbén ugyanúgy bejelöli a hőt, csak pirossal.

Egyébként a mikroszkóp nekem sem jött be. Össze-vissza mutatott mindent. Egyik nap páfrányos volt, másik nap buborékos, és ez így ment össze-vissza. Sőt, néha még menzesz közben is páfrányos volt (kíváncsiságból néztem). De olyan is volt, hogyha természetes fénynél (ablaknál) néztem, akkor páfrányokat láttam, de ha pl lámpánál, akkor buborékokat láttam. Sokan írták, hogy ovu tesztet érdemes használni. Remélem segítettem!

2009. máj. 31. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen köszi meg is találtam.
2009. máj. 31. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!