Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Programozott császár előtt...

Programozott császár előtt lehet vizet inni? Azt tudom, hogy éhgyomorra kell menni, de aznap reggel egy kis víz még belefér? (Elfelejtettem megkérdezni a dokit)

Figyelt kérdés
2010. nov. 5. 21:45
 1/7 anonim ***** válasza:
46%
Max 2 korty, ezt nekem másik műtét előtt mondták, de ez általánosan elfogadott dolog. Inni, enni azért nem szabad, hogy altatás alatt, után kábult állapotban ha visszajönne a kaja, ne fulladj meg. Ha kibírod, inkább ne igyál. Esetleg törölgesd át a szád szélét, dugd bele a nyelved.
2010. nov. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Őszintén, nincs tapasztalatom a témában, de nekem logikátlannak tűnik az, hogy előtte kapsz savlekötőt (császár előtt szokás) amihez ugye kapsz vizet. Tehát ha közvetlen műtét előtt ihatsz akkor reggel pár kortyot miért ne lehetne?
2010. nov. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
31%
Jól írja az első.Altatásban megszűnik a garatreflex és megfulladhatsz, nem véletlenül tilos.Ráadásul általában reggel vannak az ilyen műtétek...
2010. nov. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem sürgössègi csàszàrom volt, èjjel. Nem kaptam savlekötöt ès ettem is a nap folyamàn. Gerincèrzéstelenìtèst kaptam. 12 òra elteltèvel ùgy hànytam, mint a kutya. Frissen vàgott hassal. Hàt, senkinek nem kìvànom azt a fàjdalmat!!! Inkàbb ne igyàl,ha nem nagyon muszàly!
2010. nov. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Első sürgősségi császárom hajnal fél 4-kor volt, a vacsit kipakoltam a katéterezés közben,miután megkaptam az infúziót.2.programozott császár volt,reggel 9-kor.Már este nem vacsizhattam,reggel sem ihattam már egy kortyot sem,és nálunk nem adnak savlekötőt. Én még erről nem is hallottam,de biszti van kórház ahol ezt alkalmazzák.
2010. nov. 6. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem kedd reggel kellett mennem prog. császárra. hétfő éjféltől nem ehettem semmit. én szőlőcukrot betettem, meg vizet ittam. szőlőcukor végül a cukor nem kellett. de vízbe csaknem fulladsz meg. csak szerdán reggel lehetett enni hát már minden bajom volt. de én egyébként a műtét után ettem szőlőcukrot amikor már nagyon éhes voltam
2010. nov. 6. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
érdekes.... én rendesen ettem, ittam, mikor délután kettőkor közözlték hoyga toxémiám rosszat mutat, császároznak. viittek is a műtőbe, beöntés, de semmi savlekötő nem volt és nem is hánytam.
2010. nov. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!