Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szülés után melyik módszer...

Szülés után melyik módszer ajánlatosabb védekezés céljából? Ti mivel védekeztetek?

Figyelt kérdés
Nem rég szültem van egy 4 hónapos kislányom nem tudom milyen fogamzásgátló mellett döntsek a spirálon gondolkodom de szeretnénk még egy kis babát fél év múlva kb. És nem látom értelmét.

2012. jan. 31. 19:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szoptatsz még? Eddig hogy védekeztetek? Én fogamzásgátlót szedtem, cerazette-t, ami szoptatás alatt is szedhető. Olvastam róla negatívakat, volt aki meghízott tőle, vagy mégis terhes lett, de nekem nem volt vele semmi problémám. Mondjuk ha amúgy is terveztek babát a közeljövőben, akkor végül is nem lenne gáz, ha becsúszna. Vagy van még gumi.
2012. jan. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én mindenképp a gumit ajánlom. Van a hüvelybe helyezhető (pharmatex) tabletta is, de amellett már sokan teherbe estek, szóval nem túl megbízható. Spirál: hááát, van aki esküszik rá, én arról is olyan sok rosszat hallottam már, h sosem mertem kipróbálni. És főleg, ha nem kell hosszútávon megoldani a fogigátlást, akkor szerintem a gumi a legegyszerűbb.
2012. jan. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én kislányom már 22 hónapos.Amióta megszületett gumival védekezünk,vagy megszakítással.Az utóbbi tudom nem a legjobb módszer de ha becsúszna nem lenne gond.
2012. jan. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%
Gumi. Gyógyszert nem akartam, a spirált a lelkiismeretem nem viselné el (a spirál gyakorlatilag akár minden hónapban abortuszt hajt végre a méhben, nem a megtermékenyítést akadályozza, hanem a menstruációt idézi elő). Nem maradt nagyon más alternatíva...
2012. jan. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát nem szoptatok, hát igen akkor jobb lesz ha a óvszernél maradunk.
2012. jan. 31. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!