Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1kimaradt mensi, puffadás...

1kimaradt mensi, puffadás (egész nap, estére nagyon nagy már a hasam, már ki sem tudnám nyomni jobban), kaja után pici émelygés és szédülés. Lehet mégis baba? (1tesztem negatív kb egy hete csináltam) szerintetek? Vagy más bajom lehet?

Figyelt kérdés
2012. febr. 1. 10:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Mikor volt meg utoljára?
2012. febr. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
dec5-10-ig
2012. febr. 1. 10:04
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát az már nem most volt....:) SZerintem csinálj egy tesztet és ha negatív ha pozítiv akkor is menj orvoshoz vele. Azóta azért elég sok idő eltelt..
2012. febr. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
az lesz...csak nem szokott ilyen lennii.létezne hogy a teszt nem mutatja ki valami miatt?
2012. febr. 1. 10:09
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nemtudom...szerintem ennyi idő után kimutatná..bár hasonló cipőben járunk mert nekem meg lassan 2 hete késik. Egy rakat negatív tesztem van és elmentem dokihoz. Ő viszont azt mondta hogy mégis terhességre gyanakszik és elküldött most laborra. Szóval biztosat csak a doki tud mondani. Szerintem mihamarabb menj el. És majd írj, hogy mi volt:)
2012. febr. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
és neked miért nem mutatja a teszt?
2012. febr. 1. 10:22
 7/7 anonim ***** válasza:
Na ez az...én sem tudom..már teljesen lemondtam róla a sok negatív teszt után de az orvosom azt mondta, hogy ő nagyon arra gyanakszik. Nekem jöv. héten derül majd ki hogy baba lesz e vagy csak a szervezetem szórakozik..
2012. febr. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!