Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megpróbálom röviden leírni a...

Megpróbálom röviden leírni a történetemet. Jó választása lehetett a dokinak, hogy ezeket a gyógyszereket szedjem? Mi a véleményetek, tapasztalataitok?

Figyelt kérdés
Múlt hónapban késett a menzim 9 napot.Azt hittem babás vagyok.Elmentem dokihoz, aki elküldött 4-szeri vérvételre, hogy megvizsgálják a progeszteron szintemet.Az eredményem 0.1- 0.2- 0.4 lett.Azt mondta a doki ez semmi, 40-50-esnek kellene lenni a progeszteron szintemnek. Felírt nekem egy kezelést.Most 2 hónapig fogamzásgátlót kell szednem.A 2. hónapi fgátló mellé kell még szednem 1szer1 medrolt és 2szer1 merckformint.A 3. hónaptól már nem szedem a fgátlót, hanem 5. naptól 3szor1 clostybegytet, mellé 1szer1 medrolt és 2szer1 merckformint.Ha nem jön össze első hónapban a baba ezt a kúrát meg kell ismételni.
2009. máj. 31. 12:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy ilyen jól kidolgozott orvosi tervet,ki merne megcáfolni???
2009. máj. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy!
2009. máj. 31. 12:20
 3/7 A kérdező kommentje:
Csak mert elég sok rosszat hallottam ezekről ezekről a gyógyszerekről.
2009. máj. 31. 12:22
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is írtóznék ennyi gyógyszertől.

De ha kell akkor kell.

Szerencsére nekem mire felírták terhes maradtam.

2009. máj. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Csak nyugtatás képpen ... napi 2*1 merckformint szedek az 1mg-osból, valamint napi 1 bromocriptint. Ezt még megspékeltük sz ötödik naptól napi kettő clostival, s hogy a closti ne vékonyítsa el a méhnyálkahártyám még kellett jó pár napig tapaszt is felraknom. :)

Hidd el, értik a dolgukat ... bízz Bennük (a dokiban is, meg a bogyókben is), s akkor már egy nagyot léptél előre!

...

Bocsánat a közbekérdezésért: Mire jó a medrol?

2009. máj. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A medrol valamiféle hormonkészítmény,amiről eddig még sok jót nem hallottam.
2009. máj. 31. 21:02
 7/7 anonim válasza:
a medrol egy erős szteroid, aminek rohadt sok mellékhatása van. A komolyabb mellékhatásai csak évek múltán jelentkezik, ha évekig szedi vki. Rövid távon puffadás, hízás, hőhullám..stb
2010. ápr. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!