Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbeesés 34 éves kor...

Teherbeesés 34 éves kor felett jóval nehezebb?

Figyelt kérdés
Nem rólam, egy ismerősről van szó.Köszönöm!
2009. máj. 31. 15:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenkinél. Vannak ilyen százalékok, amik azt mutatják, hogy 25 éves korig a legnagyobb az esély teherbe esni, utána 30 éves korig, utána 35 éves korig. Ez egyéni, de szerintem 34 éves korántsem öreg a gyerekvállaláshoz. Tehát ha nem lehet gyereke, nem biztos, hogy ez a korával függ össze. Ha nincs más problémája, ennek nem kellene akadálynak lennie 34 évesen.
2009. máj. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

34 vagyok és 3 hónap alatt jött a baba amikor akartam.

Huszonévesen is 3 hónap alatt fogannt meg a lányom.

Szerintem a sok fogigátló ami rontja a termékenységet.Egy 30-on felüli meg több éve szedheti.

2009. máj. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia!Én 34 évesen szültem,több mint egy év után jött össze a baba.Az első két gyerekemmel pedig két-három hónap után estem teherbe.Én rákérdeztem a nődokimnál erre,és ő azt mondta hogy 30 év felett nehezebben jön általában össze a baba.Gondolhatod mennyire kikészítő volt az a sok sikertelen hónap,de sikerült!!!
2009. máj. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!