Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha valakinek volt méhenkívüli...

Ha valakinek volt méhenkívüli terhessége mennyi az esélye hogy másodszorra is így jár?

Figyelt kérdés
2009. máj. 31. 15:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A kisfiam óvónénije így járt.Márra már nincs egy petevezetéke sem.
2009. máj. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyobb mintha nem lett volna.Ki kell tisztítani a petevezetékeket és azzal csökken a méhenkívüli esélye.

Ha pedig endometriózisa van akkor azt is a megfelelő módszerrel megszüntetni.

2009. máj. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagy az esélye, én is így jártam!
2009. máj. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, Azért most jól elkeseredtem. Ez szívás.....
2009. máj. 31. 20:36
 5/8 anonim ***** válasza:
34%

Miért keseredtél el?

Előzd meg ,h ne legyen,mert az veszélyes rád nézve is.

2009. jún. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mivel tudnám megelőzni?
2009. jún. 1. 16:21
 7/8 A kérdező kommentje:
Szerinted ha lenne mód a megelőzésre akkor nők több 100-ai nem tennék ezt meg? Amikor erről megkérdeztem a dokit azt mondta csak úgy tudom kivédeni ha fogigátlót szedek. Csakhát akkor meg nem lesz gyerekünk.
2009. jún. 1. 20:07
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is az volt. Laporoscopiával megnéztek. Jobb oldali petevezeték elzáródott. Az elzáródást eltávolították a petevezeték egy kis darabkájával, és arról az oldalról nem eshetnék teherbe már. A bal oldalit is végignézték a biztonság kedvéért és ott meg minden rendben volt.

Ennek ellenére féltem, hogy nem eshetek majd olyan simán teherbe, vagy újból megismétlődik...

Most 20 hetes babás vagyok :)

Neked nem találtak valami okot, hogy mi okozta??? Mert ha tudják mi az oka, akkor azt jó eléllyel ki is lehet védeni a köv. alkalommal. Mint ahogy az én esetemben is.

2009. aug. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!