Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a 35. ciklusnapon negatív...

Ha a 35. ciklusnapon negatív a terhességi teszt akkor már biztos nem vagyok terhes?

Figyelt kérdés

- Nektek mikor lett pozitív a tesz, hanyadik napon?

- Lehet késői peteérésem volt? Nem szokott késni.


2012. febr. 2. 06:45
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
30 naposak a ciklusaim.
2012. febr. 2. 06:45
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem biztos, és attól még, hogy nem késett még soha, előfordulhat, hogy most késik. Én vennék még egy tesztet, pár nap múlva újból megcsinálnám. Ha megint negatív, és ez után pár napig még mindig nem jön meg, elmennék nőgyógyászhoz. Ő biztosan látja már az ultrahangon, hogy mi van.
2012. febr. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm, én úgy gondoltam, hogy a héten (vasárnap), csinálok egy tesztet, ha nem jön meg és a jövő héten nőgyógyászhoz elmegyek, ha negatív.

De vajon mitől késhet, ha nincs baba? A vérzésemmel eddig semmi gond nem volt. Stresszes sem vagyok jobban, mint máskor. :-(

2012. febr. 2. 09:25
 4/12 anonim ***** válasza:
Lehet tényleg bármi, valami kisebb hormonzavar szerintem, betegség esetleg, gyógyszer (pl. valamilyen antibiotikum.) Az is lehet, hogy csak nincsen elég HcG a szervezetedben. Mikor csináltad a tesztet? Nekem volt már úgy, hogy csináltam egyet, és semmi nem látszódott rajta órákig.
2012. febr. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Beteg nem vagyok, folsavat és gravida vitamint szedek, ezektől lehet, mert ebben a hónapban kezdetem el őket szedni?! Remélem semmi bajom sincsen.
2012. febr. 2. 09:35
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem vitamintól is lehet simán. A C-vitamin pl. biztosan késlelteti a menzeszt.
2012. febr. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
A Gravidában is van c vitamin, akkor lehet attól van?! Lehet jobb lenne nem szednem, akkor ezek szerint?
2012. febr. 2. 09:38
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nyugodtan szedd a vitaminokat, az nem befolyásolja a menszikét..ilyet még nem is halottam hogy a C. vitamin késleltetné, semmi valóság alapja nincs!!

Ha vezetsz hőgörbét tedd fel és megnézzük hogy volt- e késői péd..

2012. febr. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha szerinted semmi valóságalapja nincs, akkor ezt meccseld le a háziorvosommal, aki szerint viszont van. ;)
2012. febr. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
36. napon megjött, úgyhogy lehet abban valami, hogy a Gravida is késleltetheti a menzeszt, mert abbahagytam és meg is jött. Köszönöm, hogy írtatok. Talán a február hónap szerencsésebb lesz!
2012. febr. 5. 12:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!