Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a 35. ciklusnapon negatív...

Ha a 35. ciklusnapon negatív a terhességi teszt akkor már biztos nem vagyok terhes?

Figyelt kérdés

- Nektek mikor lett pozitív a tesz, hanyadik napon?

- Lehet késői peteérésem volt? Nem szokott késni.


2012. febr. 2. 06:45
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Semmilyen vitaminkészítmény nem befolyásolja a menstruáció késését! Nyugodtan szedd tovább, pláne ha tudatosan készülsz a babavárásra! Jól tetted, folytasd is tovább!
2012. febr. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

De valójában a C vitamin és a menstruáció között van összefüggés, a napi bevitel fölött okozhat gondot (max. 1000 mg nem terhesen, de inkább 500, terhesen 100 mg). Pont tegnap osztottak le jól egy kérdésnél, ahol leírtam, hogy miért nem jó nagy adagban szedni babavállalás előtt/alatt (pedig jól utánanéztünk a férjemmel, ő is orvos, mikor a nőgyógyászom azt javasolta, hogy ne szedjek többet, mint ami az elevitben van, maximum ha megfáznék). Persze olyan gyakorikérdésesen tudományos magyarázatok voltak az ellenvetések mögött. Ma divat ezeket a lóadag C vitaminokat tolni, ami többek közt a vesének és a gyomornak sem jó. De ott is az volt a konklúzióm, hogy felőlem mindenki szedje. :)


DE!!!

A Gravida adagja viszont terhességre/babavárás előtti állapotra van szabva, az nem fog gondot okozni, kizárt, hogy attól volt. És mindenképpen szedd tovább szerintem, nagyon jót tud tenni, és szerintem kifejezetten fontos.

2012. febr. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!