Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sikeres együttlét után hány...

Sikeres együttlét után hány nappal jelentkezhet beágyazódási tünet?

Figyelt kérdés

Ha pl.25-én voltam együtt párommal,akkor rá 6 napra 31-én lehet már attól a hasszúrka? Biztos,hogy nem ovuláció!

Tudom,hogy a beágyazódás min. 7 nap,de azt olvastam,a tüneteket csak utána lehet érezni,kb.a 7.naptól! Nem éppen a 7 nap valamelyikében kellene? Gondolom közben lehet érezni,ha már beágyazódási tünet,nem utána! Vagy ez beágyazódás utáni tüneti akkor? Nem értem!


2012. febr. 3. 09:59
 1/4 anonim ***** válasza:
28%

A legtöbb esetben nincs is beágyazódási tünet.Csak a nők hajlamosak minden apró jelet annak vélni, amikor babát akarnak. (én is így voltam, aztán rájöttem, nem szabad). Na akkor sikerült.

De persze lehet,hogy vkinek van pl. hasszurka, nem mondom egyöntetűen,hogy nincs és nem lehet...A 7 napot sztem is meghaladóan lehet csak tünet, ugyanis akkor kezdi magát a méhfalba ágyazni a megtermékenyített petesejt. Elötte csak "lebeg".

De tényleg sok sikert!

2012. febr. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a felvilágosítást! Kezdem érteni! :D
2012. febr. 3. 10:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem egyik gyereknél se jelentkezett(2 gyerek van,6 hetes terhes vagyok a 3.-al).Azt mondják a 10. napon van a beágyazódás,ergo innentől lehet érezni.
2012. febr. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tapasztalatot!
2012. febr. 3. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!