Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szepen kerlek benneteket,...

Szepen kerlek benneteket, segitenetek?

Figyelt kérdés
szoval arrol van szo,hogy a ferjem ma volt a laborban,spermavizsgalaton,vagyis jobban mondva othon, elintezte,es en felvittem a laborba,persze testhomersekleten,15 perc alatt mar a laborban voltam,mindez reggel 7kor volt! 2-re kesz az eredmeny! DE az en szep ferjem az este tudtam nelkul bele ult a forro kadba furodni,mert o nem tudta,hogy nem szabad! reggel amikor a furdoben elvegezte dolgat,akkor amikor meg lattam a kis steril muagyak kis poharban a spermat,akkor nekem elegge olyan vizes,folyekonynak tunt!nem olyan kremes feher. (mar boccs az oszintesegert) szerintetek nem lessz baj,hogy az este forro vizben furdott?
2012. febr. 3. 11:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért lenne baj? Ne aggódj minden apróságon. A sperma állaga nem mindig ugyanolyan. Ha hosszabb ideig (pár napig) nem vagytok együtt akkor krémesebb, egyébként ilyen az állaga. Egy kád forró víztől semmi baja nem lett, főképp hogy az este volt, ez az eset meg reggel.
2012. febr. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de meg volt az 5 nap no sex!!
2012. febr. 3. 11:35
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

háát, azért a forró vízben ücsörgés öli a spermákat, mert hogy kb 37 fokig bírják a meleget... de elvileg a vizsgálaton azt úgyis látják, hogy egyáltalán nincs benne hímivarsejt az ondóban vagy van benne, de már nem mozog mert kicsapódott a hő hatására.

Hátha nem volt olyan forró a víz, akkor még nem nagy a baj...

(Vizes az az ondó, az a vivőanyag . A sűrű benne a spermium)

2012. febr. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
itt az eredmeny! MENNYISEG sperma 4ml ! spermium kinezet:NORMAL! pHertek 7.5 ! spermium szam 50MILLIO/ML! elenk: 90% nem mozgo 10%
2012. febr. 3. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!