Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehet a barátnőm? A...

Terhes lehet a barátnőm? A lényeg, hogy barátnőmnek már egy ideje nem jön meg, de mi mindig védekeztünk gumival, utánna mindig ellenőriztem, nem voltak lyukasak.

Figyelt kérdés
Barátnőm elment nődokihoz, aki megvizsgálta, és azt mondta, hogy vagy terhesség, vagy hormonzavar :S egyszer mondjuk volt egy olyan, hogy közösen fürödtünk, és egy picit bedugtam neki, de nem mentem el, utánna bementünk a szobájába, és ott már gumival folytattuk. de ezek után megjött kb egy hétre a mensese, és rendesen le is zajlott, azóta kb 2 hónapja nem jött meg neki:S és elötte is rendszertelen volt neki, volt, hogy egy hónapot kihagyott, volt, hogy két hét telt el a kettő között :S Én nagyon aggódok, most csütörtökön lesz vizeletvizsgálat, + vérvétel. valaki mondjon valamit, mert megőrülök!!
2009. máj. 31. 21:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A leírtak alapján tuti nem lehet terhesség. Nyugodj meg.
2009. máj. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
csináljon egy tesztet otthon.. drogériában, patikában lehet venni. hamarabb megvan az eredmény mint az orvososnak, és kiderül hogymi van
2009. máj. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Nem szedett a párod esetleg esemény utáni tablettát? Csak emr az iszonyatosan felboritja a hormonrendszert és van h 10 nap mulva megjön néha meg 40-50 napig semmi.
2009. máj. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem szedett eseményutánit. ezzel most egy kicsit megnyugtattatok, remélem tényleg nem lesz semmi. de azon kívül semmi előjele se volt, pl reggeli rosszullét, stb
2009. máj. 31. 21:41
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
nem kell aggódni, ha előtte is rendszertelen volt neki. Tesztet vegyetek!
2009. jún. 1. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Vegyetek tesztet.


Barátcserje-kapszula és cickafarkfű-tea beállíthatja a vérzését.


Gumi nélkül soha ne tedd be neki, attól is teherbe eshet, az előváladékban is vannak spermiumok.

2009. jún. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!