Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A hónapban 3x együtt voltam a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A hónapban 3x együtt voltam a barátommal, óvszerrel védekeztünk, ellenőriztem h kilyukadt-e, mégis most hogy meg kéne jönnie, csak barna folyásom van, miért?

Figyelt kérdés

Miután levette az óvszert végighúztam rajta a kezem, nem csöpögött meg semmi, szal akkor elméletileg semmi baj nem történhetett ugye??


Nemértem hogy tegnap este megjött, és még ma reggel is csak minimális a menses, és csak barna folyás:((

Ugye nincs goond??? Nemértem, hiszem ugy gondolom mindent jol csináltunk..


2011. jún. 19. 07:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy gond lenne. Nem voltál ideges az elmúlt hónapban vmiért?
2011. jún. 19. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem, igaz vizsgaidőszak van, de volt már h nagyon stresszeltem, akkor lehet h késett, de a mennyiség akkor is ugyanannyi volt.. nem ugy mint most, kicsit olya érzésem van mintha "nem akarna beindulni " a vérzés:S
2011. jún. 19. 08:51
 3/7 anonim ***** válasza:
o ne aggodj tuti nincsen gond :) nekem sosem késett elözö honapig...8éve legalább megvan,és most késett elsönek de több mint két hetet.és nekem meg az a gondom most hogy sokkal több napig vreztem ,de nekem is barnás volt csak.belsö ideg miatt is késhet,lehet nem érzed magad annak,de legbelül az vagy :)
2011. jún. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Heti egy szex?


A barátodnak elég?:O

2011. jún. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
arra nem gondoltál hogy lehet csak annyizor tudnak találkozni?
2011. jún. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tuti, hogy nincs gond! Nyugi! Amint írtad is, hogy leellenőrizted és nem volt kiszakadva!

Még ha te nem is érzed magad idegesnek valami miatt, attól a szervezeted még érezheti, hogy valami nem stimmel, meg bebeszéled magadnak, hogy "lehet terhes vagyok stb..." és emiatt is lehet.

Ha a következő hónapban is csak barna folyásod lesz, akkor menj el a nőgyógyászodhoz, lehet más ok áll a háttérben, például valami baktérium stb.... én ezt nem tudom!

2011. jún. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Amugy most azért cask három.. mivel mindkettönknek vizsgaidőszaka van, ugyanugy szigorlat elött állunk és hát ez nem könnyű szerintem:)

és köszönöm szépen a válaszokat!:)

2011. jún. 19. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!