Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit gondoltok erről? Hasonló...

Mit gondoltok erről? Hasonló cipőben járt-e valaki, milyen eredménnyel?

Figyelt kérdés

Ciklusaim általában 33-34 naposak. Doki tanácsára kezdtem hőmérőzni 3 hónapig végbélben. Tisztában vagyok a hőmérőzés szabályaival, de nem tudom nálam így is működött-e, helyes kép alakulhatott-e így ki. Első hónapban akkor mértem mindig, mikor megébredtem (nem azonos időpontok). A következő hónapokban azonos időben mértem, de már jóval korábban fenn voltam, mint a mérés ideje lett volna (nem keltem fel, de álmatlanul telt az éj hátralévő része). Mostanában nem tudok jól aludni :( az éjszaka második fele szinte hánykolódással telik, majd jön a mérés. Legutolsó görbém utolsó 3 napjában (ma is) beteg vagyok - megfázás, volt hőemelkedésem, gyógyszer be van jelölve.

Az eddigi görbék így néznek ki. Gondolom, most se jött össze a baba, vagy mégis?

1. hónap: [link]


2. hónap

[link]


3. hónap

[link]


2012. febr. 4. 17:11
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Szerintem 19-én volt ovud. VAgyis már tesztelhetsz reggel. MOndjuk sem az nem ideális, ha nem egy időben méred, sem az, ha a mérés előtt forgolódsz az ágyban, de azért hátha:) Drukkolok!
2012. febr. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
köszi, aranyos vagy :)
2012. febr. 4. 19:49
 3/22 A kérdező kommentje:
Én 23-ra gondoltam az ovut, de ha 19-én volt, akkor miért volt még utána ovus fájdalmam?
2012. febr. 4. 19:53
 4/22 anonim ***** válasza:

UH-val nézitek, hogy van-e tüszőérésed egyáltalán?

Én nem látok pé-t :S

2012. febr. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Én abból gondoltam a pé-t, hogy 19-én volt a nyákod olyan, és csak akörnyéken nem használtál ovu tesztet.

És nem csoda, ha a második válaszoló nem lát pé-t, mivel nem egy időben méred, illetve nem alszol nyugodtan mérés előtt, így a hőgörbe értékelhetetlen.

2012. febr. 5. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

hát igen, túlzottan egyenletes.

egy kiemelkedő pé-nél, és tüszőrepedésnél hirtelen megugrik a szép görbéken akár fél fokot is, de a 3 tized a minimum kéne legyen.

2012. febr. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Már rég tesztelhetsz:)
2012. febr. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

azt kéne szerintem is!

írd meg mi lett

2012. febr. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Miért értékelhetetlen? Miért baj az, hogy egyenletes? :S Mások mindig azért panaszkodnak, hogy tiszta cikk-cakk nekik. Most egy időben mértem. Nem figyeltük uh-val a tüszőrepedést. Ezután megyek majd a görbékkel csak dokihoz, mert most járt le a három hónap, csak várom, hogy mi lesz. Kedden gondoltam a tesztelést, mert volt már, hogy 42 napra jött meg, így nem mertem még most tesztelni, mert a múltkor megfogadta, hogy kivárom a menzi napját. Előtte szokott lenni egy kis barna, most még nincs, de nem fáj a mellem, pedig az szokott. Ezért gondoltam, hogy várok még legalább keddig, pedig már én is kiváncsi vagyok, de valahogy úgy vagyok vele, hogy most sem élem bele igazán magam. Köszi még egyszer, esetleg ha tudtok válaszolni a válaszomban feltett kérdésekre, azt is köszönöm.
2012. febr. 5. 14:09
 10/22 anonim ***** válasza:

megválaszoltam előbb, a 6. válasznál.

ha nem ugrik a hőd, akkor ott nincs semmi.

amúgy meg nagyon rizikós ez a méregetés, mert ha akár 20 perccel is később méred, vagy nem alszod ki magad, később fekszel, alkoholt iszol előző este, stb, akkor fals eredményt ad.

azért írtuk,hogy tesztelj esetleg, mert a hőd szépen fenn van.

most vagy baba van a dologban, vagy most fog megjönni, és majd visszaesik.

2012. febr. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!