Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit gondoltok erről? Hasonló...

Mit gondoltok erről? Hasonló cipőben járt-e valaki, milyen eredménnyel?

Figyelt kérdés

Ciklusaim általában 33-34 naposak. Doki tanácsára kezdtem hőmérőzni 3 hónapig végbélben. Tisztában vagyok a hőmérőzés szabályaival, de nem tudom nálam így is működött-e, helyes kép alakulhatott-e így ki. Első hónapban akkor mértem mindig, mikor megébredtem (nem azonos időpontok). A következő hónapokban azonos időben mértem, de már jóval korábban fenn voltam, mint a mérés ideje lett volna (nem keltem fel, de álmatlanul telt az éj hátralévő része). Mostanában nem tudok jól aludni :( az éjszaka második fele szinte hánykolódással telik, majd jön a mérés. Legutolsó görbém utolsó 3 napjában (ma is) beteg vagyok - megfázás, volt hőemelkedésem, gyógyszer be van jelölve.

Az eddigi görbék így néznek ki. Gondolom, most se jött össze a baba, vagy mégis?

1. hónap: [link]


2. hónap

[link]


3. hónap

[link]


2012. febr. 4. 17:11
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Köszönöm hozzászólásodat! Ha olvastad az egyik előző hozzászólásomat, akkor tudod, hogy a terh. tesztem febr.6-án negatív lett. Most egyelőre várok, hogy megjön-e. Vagy újabb tesztre gondoltál? Lassan talán a náthából is kilábalok és margóra mondom csak, hogy ma végre tudtam volna jól aludni!!! de kellett párszor orrot fújni. Ma azt hiszem ébresztőre ébredtem, és utána már nem tudtam visszaaludni :( A legfrissebb görbe így néz ki: [link]
2012. febr. 7. 09:39
 22/22 A kérdező kommentje:
Azt hiszem meg fog jönni, mert ma már volt egy kis rózsaszín.
2012. febr. 7. 14:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!