Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit gondoltok erről? Hasonló...

Mit gondoltok erről? Hasonló cipőben járt-e valaki, milyen eredménnyel?

Figyelt kérdés

Ciklusaim általában 33-34 naposak. Doki tanácsára kezdtem hőmérőzni 3 hónapig végbélben. Tisztában vagyok a hőmérőzés szabályaival, de nem tudom nálam így is működött-e, helyes kép alakulhatott-e így ki. Első hónapban akkor mértem mindig, mikor megébredtem (nem azonos időpontok). A következő hónapokban azonos időben mértem, de már jóval korábban fenn voltam, mint a mérés ideje lett volna (nem keltem fel, de álmatlanul telt az éj hátralévő része). Mostanában nem tudok jól aludni :( az éjszaka második fele szinte hánykolódással telik, majd jön a mérés. Legutolsó görbém utolsó 3 napjában (ma is) beteg vagyok - megfázás, volt hőemelkedésem, gyógyszer be van jelölve.

Az eddigi görbék így néznek ki. Gondolom, most se jött össze a baba, vagy mégis?

1. hónap: [link]


2. hónap

[link]


3. hónap

[link]


2012. febr. 4. 17:11
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Talán már nincs is olyan szépen fenn, mert ma reggel 37,35 volt.
2012. febr. 5. 19:48
 12/22 anonim ***** válasza:

én nem szeretnélek elszomorítani, de egyik görbéden sem látok pé-t :(

van egy oldal, ahol vannak fenn mintagörbék!

tedd fel a kérdést, nekem is innen segített valaki, csak nem az én kérdésemnél, és ezért nem tudom, már hol van.

ott nagyjából látni fogod, hogy miről beszélünk, amikor azt mondjuk, túl egyenletes.

2012. febr. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
köszi, de úgyis most már az orvos van soron. Nem sok értelme van már ezen filóznom, hogy milyen is a görbe. Megtettem a tőlem telhetőt, ez lett, majd csak tud vele vmit kezdeni, ha meg nem, akkor úgyis lesz vmi más. Aranyos vagy, hogy próbáltál segíteni. Ezek szerint teljesen felesleges volt a 3 hónap, mert az elmondottak alapján nem látszik belőle semmi. Az se, hogy volt-e peteérés, vagy sem.
2012. febr. 5. 22:30
 14/22 A kérdező kommentje:
A megemelkedett hőmérséklet egyébként nem a tüszőrepedés jele?
2012. febr. 5. 22:31
 15/22 anonim ***** válasza:

nem volt felesleges.

nyilván nem véletlen kérte tőled.

a megemelkedett hő tényleg tüszőrepedés de csak 1 nap, és akkor viszont sokat ugrik!

nem 0,1-0,2 fokot, hanem legalább 0,3-de inkább 0,4 fokot.

2012. febr. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Ezek szerint egyszer sem volt tüszőrepedésem? És peteérésem? Mindig éreztem ovu fájdalmat, meg a mellem is szokott fájni menzi előtt. Azt hiszem azért kérte a doki a göbe vezetést, hogy megállapítsuk van-e peteérés. Ma teszteltem, csont negatív lett.
2012. febr. 6. 09:00
 17/22 anonim ***** válasza:

nekem is volt havim előtt mellfeszülés, meg egy kis petefészek fájdalom, de nem volt pé-m.

3 évig próbálkoztunk, aztán miután kijártam a dokikat, ugye kiderült hogy nincs pé-m,és akkor kaptam clostyt, és első hónapban összejött a gyerek.


majd írd már meg, hogy a nődokid mit mond :)

2012. febr. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Gratulálok kedves utolsó! Biztos nagyon boldog voltál, mikor sikerült a sok herce-hurca után. Hát hidd el, én is nagyon kiváncsi vagyok mi lesz a nődokinál, s vajon mi vár még rám...
2012. febr. 6. 17:39
 19/22 A kérdező kommentje:
És ha van tojásfehérjés folyásom, az nem a peteérés jele?
2012. febr. 6. 17:53
 20/22 anonim ***** válasza:

Attól, hogy a görbén nem látszik, még lehetett pé.

Vegyétek azt is figyelembe, hogy a görbe alapján nem lehet értékelni, hogy mi történt, hiszen leírta a kérdező, hogy nem mér egy időpontban, és amikor mégis, akkor előtte órákig forgolódik, meg mocorog.


Ha ezeket is figyelembe veszitek, akkor egyértelmű, hogy nem lehet a görbéből semmire következtetni, sem arra, hogy volt, sem arra, hogy nem volt.


Kérdező, lehet volt, a nyák alapján ez előfordulhat, de az is lehet, hogy nem. Tesztelj, az a biztos.

2012. febr. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!