Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hány vetélés után foglalkozott...

Hány vetélés után foglalkozott/kereste a dokid az okokat?

Figyelt kérdés
Nekem 2 vetélésem volt most fél éven belül, de nem küld el sehová mondván, hogy már van egy egészséges gyerekünk.

2012. febr. 4. 17:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az én dokim a 2. után, bár nekem csak 1 volt, de úgy nézett ki nem marad meg a 2. sem (nem volt szívhang), akkor mondta, hogy utána elküld vizsgálatokra. Aztán mikor mentem műtétre előtte nézett még egy uh-ot, és volt szívhangja. :)))
2012. febr. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy vetélés,két gyerek és még egy vetélés után engem sem küldött a doki vizsgálatokra. Most újból kismama vagyok és semmi bajom. Biztos fog neked is sikerülni a következő!! 13hkm.
2012. febr. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 TKI Ibolya ***** válasza:

Két gyerek és két elhalt terhesség után nézette meg a doki a magzatot de nem volt érdemleges eredmény.Azt mondta van már két egészséges gyermekem lesz több is.A természet így dolgozik ezt hívják természetes kiválasztásnak.Azóta meg van a harmadik babám is!

Ne keseredj el majd jön az a baba ha jönnie kell.

Azt még hozzá teszem,hogy a második is nehezen akart összejönni és az utolsó kettő úgy jött össze,hogy én már teljesen lemondtam róla.Elegem lett az állandó odafigyelésből hogy mit eszem és iszom.Erre teherbe estem!

Ne görcsölj mert az is akadályozhat! Könnyű ezt mondani tudom de tényleg van alapja.Fel a fejjel!

2012. febr. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a bíztató szavakat.

igazából már nekem is kicsit abból van elegem, hogy mit ne csinálja, egyek, igyak, tegyek és mégis elment két babám is.

Az első terhességemnél mindent ugyanúgy csináltam, mint amúgy.

Lehet most itt is így lesz.

2012. febr. 6. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!