Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hétfőn kellett volna megjönnie...

Hétfőn kellett volna megjönnie de még semmi, a héten csináltam két tesztet (az utolsót szerda délután), de negatív. Így most nem tudom mi van, de ha terhes lennék, ihatnék ma 1-2 pohár pezsgőt? nem ártana?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 5. 18:15
 1/6 anonim válasza:
Szia! Ha a két tesz negatív lett akkor valószínű nemvagy terhes.. van hogy téved a teszt de szerintem nemvagy terhes
2008. ápr. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
bocsánat ha " rosszkedvet " írtam.
2008. ápr. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Persze én is tudom hogy valószínűleg nem, csak sok olyat olvastam, hogy csak később mutatja ki, sokaknak csak a 6. héttől. Szóval csak nem akarok ártani, ha netán igen. :)
2008. ápr. 5. 18:22
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem még korai volt tesztelned. Nekem sosem mutatott ki terhességet ilyen korán terhességet teszt, főleg nem délutáni vizeletből (a reggeli első a legjobb!!). És azért 5-6 napos késés, már jelenthet valamit, ha nem szokott késni....
2008. ápr. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bocs... terhességi teszt. Kissé elírtam.....
2008. ápr. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
na szerintem sem vagy.De ha babás lennél mégis akkor sem ártana meg 1-2 pohár pezsgő.De többet ne igyál
2008. ápr. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!