Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 18 évesen abortuszom volt....

18 évesen abortuszom volt. Most 24 vagyok és gyereket szeretnénk. Mondjam el a páromnak, hogy én már voltam terhes?

Figyelt kérdés

Akkoriban (18) Túl nagy felelősségnek éreztem volna egy gyereket, illetve az akkori kapcsolatomat sem éreztem olyan stabilnak.

A vőlegényemmel 3 éve élünk együtt. Nem titkolunk el egymás elől semmit! Kivéve én ezt...


2012. febr. 5. 17:34
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
54%

Szerinted szükség van rá 3 év után??

Én borzasztóan csodálkoznék,hogy ezt az apróságot eddig elfelejtetted.

2012. febr. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Ha stabil a kapcsolatod - nincs mitől tartanod...
2012. febr. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem ha eddig nem mondtad, már minek mondanád? Menj el dokihoz, nézesd meg magad, ha minden rendben akkor örülj, viszont ha az abortuszodnak lett valamilyen következménye akkor mindenképp mondd el!!!
2012. febr. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
stabilnak elég stabil a kapcsolatom (ezért is merek belevágni a családalapításba), de ahogy az első hozzá szóló írta, tutira nem értené, hogy miért csak most?
2012. febr. 5. 17:43
 5/25 anonim ***** válasza:
73%
Hát ez elég érdekes ,hogy eddig nem említetted,de épp ezért szerintem most már ne is mond el.
2012. febr. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem ne mond el, mert minden megváltozna köztetek.
2012. febr. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem is, ha eddig nem mondtad akkor már ne is mondd el.

Remélem nem lesz gond és hamar teherbeesel.

2012. febr. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

ezt én is nagyon remélem.

A gondom csak az, hogy amióta eldöntöttük, hogy szeretnénk gyereket, azóta folyamatosan összekapunk azért, mert én nagyon feszült vagyok, mindenen felkapom a vizet, érzékeny vagyok. Félek, hogy nem jön össze.... :(

2012. febr. 5. 18:18
 9/25 anonim ***** válasza:
38%

Miért, mégis mikor kellett volna elmondanod? Az esti vacsi közben, hogy drágám, nekem amúgy volt már egy abortuszom?


Szerintem ez olyan téma, hogy senkire sem tartozik, ez a múlt, úgysem érti meg rajtad kívül senki, hogy mi volt akkor és miért volt rá szükség. Mit érsz vele, ha tudja? Az persze más dolog, hogy kiderül hogy ne adj isten következménye lett a dolognak, akkor az egy adott alkalom ahhoz, hogy elmondd.


De egyébként felesleges bolygatni.

2012. febr. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem mondd el neki, a kiskönyvedbe bele fogják irni, és inkább tőled tudja meg, mint a kiskönyvedből. Gondolom nem akarod a terhességet végigcsinálni ugy, hogy dugogatod a kiskönyved.
2012. febr. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!