Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26 Éves vagyok terhes lettem...

26 Éves vagyok terhes lettem gyógyszer melett és nem akarom megtartani. Volt már egy abortuszom de azt egézségügyi okobol muszály volt. Nem érzem magam képesnek erre hogy feneveljek egy gyereket. A második abortuszt is tágítással csinálják?

Figyelt kérdés
2010. febr. 13. 12:27
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
igen. ha még nem szültél addig tágitással csinálják.
2010. febr. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
11%
Milyen szörnyeteg vagy te?! Képes lennél egy második kisbabát is megölni???? Más örülne, ha legalább egyszer az életben teherbe tudna esni... Szedd össze magad és vedd elő a jobbik eszed! Ilyen önző senki sem lehet. Itt nem rólad van szó, hanem egy másik életről!!! Ha nem tudod felnevelni, akkor szüld meg és add örökbe, biztosan szerető szülőkhöz fog kerülni. Olyanokhoz, akik akár az életüket adnák érte, nem úgy, mint egyesek... Ha rajtam múlna, akkor az abortusz az anya élete kioltásával valósulna meg.
2010. febr. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Az első babát muszály volt elvetetnem mert olyan gyógyszert szedtem ami 99%ba kárositja magzatot. Most is gyógyszer melett,inkább nem szülök minthogy egy gyereknek tönkretegyem az életét aki ráadásul beteg lenne.
2010. febr. 13. 12:56
 4/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm az első választ.
2010. febr. 13. 12:57
 5/21 anonim ***** válasza:
11%

Miért gondolod, hogy nem lennél képes felnevelni egy gyereket?

Ha akartad, ha nem, ő megfogant és él, ha meg nem ölöd.

2010. febr. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
87%
Sztem mindenki eltudja dönteni mi a megfelelő ilyen helyzetben(magára nézve).Nem azt kérdezte hogy mit csináljon,hanem hogy hogyan csinálják.milyen gyógyszert szedsz?
2010. febr. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Asztma gyógyszereket plusz fogamzásgátlót, és köszönöm szépen annak aki megvéd,nem vagyok buta gyerek de ha dönthetek,hogy kockáztatok e vagy sem akkor inkább nem... nemtudnám elviselni ha az én hibámbol egy 85%osan sérült gyermekem lenne,de ettől függetlenül nem érzem magam miatta jól!
2010. febr. 13. 13:39
 8/21 A kérdező kommentje:
Az első babámnak nem volt szívhanga,v szinü gyógyszerek miatt ezért ha szeretnék,orvosi felügyelet alatt kell állnom folymatosan ...nem túl jó élmény nem gyilkos vagyok csak gondolok magamra,és arra hogy ne x hónaposan ne kezdjem el hallani a babám szívhangját,vagy beteg legyen vagy egyéb problémák.
2010. febr. 13. 13:43
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Aki nem szült hüvelyi úton, annak mindegyik abortuszát tágítással csinálják.
2010. febr. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
94%
ne bántsátok már,csak egy egyszerű kérdést tett fel.biztosnem jókedvéből menne abortuszra.
2010. febr. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!