Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teakeveréket iszom ami áll...

Teakeveréket iszom ami áll (palástfű, citromfű, cickafarkfű, ánizs, orbáncfű. Gondoltam veszek még barátcserje kapszulát. Nem sok ez együtt? Lehet szedni és inni egyszerre?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm ajánlotta mert neki teljesen rendbe tette a ciklusát.Nekem teljesen felborult fogigátló után, még 46 nap is volt hogy megjött.Most úgy néz ki a tea hatására 14 napon volt pé.em a hőm szerint.De sokat hallok a barátcserje kapszuláról.Próbáljam ki?6 hónapja próbálkozunk babócával gondoltam hátha segítene.Mit gondoltok?Következő hónaptól ha megjön gondoltam elkezdem azt is szedni.
2009. jún. 1. 20:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Én eddig csak jot hallottam a barátcserjéröl. Szerintem szedheted.Én is ezt a tea keveréket szedem,a zafir barátcserjével együtt.A zafirt 2 hete kezdtem,eddig premens szedtem de szerintem abban nagyon kevés a hatoanyag,igy váltottam.Eredménynyröl még nem tudok beszámolni.Sok sikert .
2009. jún. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Az orbáncfű az vetélést is okozhat,szóval nem biztos,hogy olyan jó ez,ha babát szeretnétek...bár már lehet meg is szülted:) (úgy legyen:P) De az biztos,hogy az vetélést okozhat,még régről tudom,meg 1x a vészhelyzetben is volt,hogy vki emiatt vetélt el.
2010. szept. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!