Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen fogamzást elősegítő...

Milyen fogamzást elősegítő szerek vannak?

Figyelt kérdés
2009. jún. 1. 20:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Somlói Juhfark fehér félszáraz bor. Álítólag statisztikai adatok is alátámasztották a hatékonyságát. De komolyra fordítva a szót: Nekünk több év után jött össze a baba, kivizsgáltattam magam és kiderült, hogy inzulin rezisztenciám van. Nekem erre egy gyógyszert írtak fel, Merkformint (de már nem kellett bevennem, mert kaptunk ajándékba somlói juhfarkot)

Kinek ez segít, kinek az.

35 hetes kismama.

2009. jún. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, elfelejtettem hozzátenni, hogy az inzuin probléma miatt nem jött össze a babóka.
2009. jún. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Bocsánat a közbekérdezésért! Nekem is IR-em van, okozott ez valamit a terhesség alatt? Szigorú diéta, otthon ülés, vagy nem tudom ... ?

Köszönöm!

2009. jún. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Semmi gáz, csak szigorú diéta. A cukorterhelés kicsit fura eredményt hozott, ezért 2 hetente ártam kontrollra belgyógyászhoz. ennyi.
2009. jún. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

cickafarktea, palástfűtea, barátcserje kapszula, Sepia officinalis, és még sok-sok egyéb:)

Jó próbálkozást:) Sok sikert!

2009. jún. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Közbekérdező vagyok: Köszönöm, most azért megnyugodtam! :)

Szép napot Nektek!

2009. jún. 2. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!