Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy terhes legyek?

Cd kérdése:

Lehetséges, hogy terhes legyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szedek gyógyszer, de olyan tüneteim vannak, mintha terhes lennék.Csak a pocakom és a mellem nő, valamint érzékeny.Hányinger, fejfájás, hőemelkedés.Voltam orvosnál és látott is valamit, de azt mondta, hogy biztos csak azért mert pisilnem kell.csináltam tesztet, de negatív lett? Köszönöm a válaszokat előre is! :)
2012. febr. 6. 18:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
A tesztet és a hőmérőzést mikor csináltad?
2012. febr. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Reggel csináltam mindegyiket..meg a hőemelkedés este is volt (napközbe) de nem vagyok beteg, szóval nem megfázás meg ilyenek, plussz "hőhullámok"
2012. febr. 6. 19:15
 3/16 anonim ***** válasza:
Reggel, felkelés előtt mérd meg a hődet, ha akkor 37 körül van, akkor nagy eséllyel vagy terhes.
2012. febr. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
köszönöm, mindenképpen megcsinálom! :) egyébként volt vérzésem, de olyan barnázós, pecsételős..így is előfordulhat? amúgy a hasam nem esik be ha fekszem akkor sem (teljesen)..
2012. febr. 6. 19:31
 5/16 anonim ***** válasza:

Nem értem? Hasad nem esik be? Miért be kéne?

Az hogy pecsételtél, az nem baj. A beágyazódás járhat pecsételgetéssel.

2012. febr. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy amikor meghízva voltam akkor amikor lefeküdtem, teljesen lapos volt a hasam, de most nem úgy van..bocsi, hogy nem tudom jól elmagyarázni! :)
2012. febr. 6. 20:02
 7/16 anonim ***** válasza:
Gondolom arra gondolsz,hogy fel vagy fújódva?
2012. febr. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
nem konkrétan, hanem hogy úgy gömbölyödik a pocakom és sokan kérdezték már, hogy nem vagyok-e terhes...
2012. febr. 6. 20:09
 9/16 anonim ***** válasza:
Én amikor terhes lettem a lányommal, akkor nekem is nagyobb lett a hasam mint egyébként. Ez egy-két hónapig tartott. Aztán lement, vagy inkább átalakult.
2012. febr. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Sok ismerősöm, aki már volt terhes és anyukám szerint is olyan a hasam, de a teszt miatt nem tudom..elmenjek egy másik orvoshoz szerinted?
2012. febr. 6. 20:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!