Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi esélyem van rá, hogy...

Mennyi esélyem van rá, hogy terhes legyek? (Részletek lenn)

Figyelt kérdés
Szóval dec. 14-én kezdődött az utolsó menzim. 19-én együtt voltunk a párommal. A ciklusaim kiszámíthatatlanok, van mikor 25, 26, 28 naposak. Ma 26. nap és még semmi sehol. Csak a megszokott ingerlékenység jelentkezett és egy-két szúrás az alhasnál. Most nem igazán szeretnék babát. Mi a véleményetek vegyek tesztet vagy várjam még ki ezt a hetet? Köszi
2012. jan. 9. 16:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Hello.Várd meg a legkésobbi idopontot amikor megkellene jonni és akkor tesztelj:)
2012. jan. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel!
2012. jan. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
5. ciklusnapon még nem sok esélye van a teherbeesésnek, de végül is lehetséges. Csak akkor voltatok együtt a pároddal védekezés nélkül? Mert ha igen, akkor akár tesztelhetsz is holnap, mert ennyi idő múlva már kimutatja, viszont ha más alkalom is volt, akkor még várj pár napot.
2012. jan. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Még mindig semmi, elméletileg ma az utolsó nap a 28 napos ciklusból. Már érzem, hogy lassan beleőrülök. Nem szeretnénk még babát, ezért vagyok ennyire feszült.
2012. jan. 11. 14:20
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha nem szeretnél babát, akkor gondolom csak az az 1 védekezés nélküli alkalom volt. Ebben az esetben már nyugodtan tesztelhetsz, mert 100% megbízható eredményt fog mutatni. Ha negatív, fellélegezhetsz.
2012. jan. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Igen, az az egy védekezés nélküli alkalom volt.

Lehet, hogy a stressz miatt késik?

2012. jan. 11. 14:57
 7/9 anonim ***** válasza:
A stressz miatt is késhet. Vegyél egy tesztet, és holnap reggel csináld meg.
2012. jan. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Persze, sokmindentől késhet, pár nap ide-oda ingadozhat. És megnyugatásképpen mondom, a 6. napi együttlétből ritkán lesz terhesség.
2012. jan. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A tegnap reggel is, ma reggel is teszteltem két negatívat. És még mindig semmi. Nem tudom mi akar ez lenni. Ennyit még soha nem késett.
2012. jan. 13. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!