Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A hasi ultrahang igaz pontos,...

A hasi ultrahang igaz pontos, és kimutatja az esetleges terhességet? Nem tehetnek olyat, hogy nem mondják meg ha állapotos lennék?

Figyelt kérdés
Nyugtasson már meg valaki..nem szeretnék terhes lenni..:(
2008. ápr. 6. 08:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
ha kimutatta volna,akkor közölték volna h terhes vagy,kötelessége
2008. ápr. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

En ugy tudom,h a korai terhesseget /nalam legalabbis igy volt/ huvelyi uh-val nezik,mert az a korai szakaszban pontosabb.

De olyat biztos,h nem csinalnak,h ha latjak a babat nem mondjak el neked.

2008. ápr. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ahogy írták előttem,ha meg bizonytalanok akkor inkább visszahívnak,de el nem titkolnak semmit.
2008. ápr. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

HA bizonytalanok tényleg visszahívnak.A dokik kerek perec megmondják,hogy mi van,és rá is kérdeznek mit szeretnénk.

Amikor én lettem babás,és mentem a nőgyógyászhoz,még a vizsgálat előtt megkérdezte,hogy mit szándékozunk tenni a magzattal,ha tényleg baba.(Mint azóta kiderült mindenkinél megkérdezik,kötelessége.)Majd vizsgálat közben ah mondta az aszisztens csajnak az adatokat,ő nem lát a vizsgálóhoz,így hangosan kellett,így én is hallottam mindent.Amúgy jogod van megnézni az UH képet is.Én momentán ráraktam a kezemet az monitorra,és jelezve hogy meg szeretném nézni,nagy boci szemekkel ránéztem a dokira: "Szabad?"

Amúgy miért mész olyan dokihoz,akiből kinézed,hogy képes lenne eltitkolni,hogy babás vagy?Vagy egyáltalán honnan jutott ilyen az eszedbe???

2008. ápr. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Biztos visszahívott volna, ha nem biztos abban, amit látott. De ha nem hívott vissza, és nem is mondta, hogy terhes vagy, akkor tutira nem! Nyugi!!!
2008. ápr. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!