Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet kétszer peteérésem egy...

Lehet kétszer peteérésem egy hónapon belül? Mert ebben a ciklusban kétszer esett le a hőm. Egyszer a mensim napjától számított hetedeiken és a 13. napon is.

Figyelt kérdés
2008. ápr. 6. 11:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem valamit rosszul tudsz.

nekem úgy rémlik, a peteérés napján emelkedik a hőmérséklet.

Nekem be is jött kétszer, mindkettőnek terhesség lett a vége.(akarattal)

2008. ápr. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehet kétszer peteérésed!

A barátnőm így lett terhes véletlenül a harmadik, nem tervezett gyerekükkel. Volt már egy peteérése, azt hitte, ezzel vége. Tévedett...

Aztán a biológia szakos tesója felvilágosította, hogy lehet kétszer peteérés egy hónapban.

Azért gondolom nem túl gyakori...

Az előző válaszolónak: a pé után emelkedik a hő.

2008. ápr. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem lh tesztelj. Ez a homerozeses dolgo hogy is mondjam, bizonytalan, mint a kutya vacsoraja. Utolag le tudod vonni a kovetkezteteseket a gorbe alapjan, de a lenyeg az elore segitesen van.

Az lh teszt mikor poziti, tudod, h ket napon belul megreped a tuszo, es lehet keszulni az akciora.

En is igy lettem terhes, gyogyszer abbahgyasa utan rogton.


Egy egeszsegugyis

2008. ápr. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!