Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hol Kaphatnék Barátcserje...

Hol Kaphatnék Barátcserje kapszulát? Sajnos több gyógyszertárban is érdeklődtem eredménytelenül. Pest. Ill környékén érdekelne.

Figyelt kérdés
2009. jún. 2. 08:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is ugyanígy jártam, mint Te, bár én nem Pest környéki vagyok. Nekem mindenhol azt mondták, hogy Herbáriában, gyógynövényboltokban próbáljam beszerezni, mert ott lenni kell.
2009. jún. 2. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia a netről is tudsz rendelni a bioboltba a babatervezőkön.Barátnőm is onnan rendelt pontosak korrektek...:-)
2009. jún. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Grófházy ***** válasza:
100%

mivel nem tudtam venni én sem ,a dokim azt mondta vegyek premenst.

gyógyszertárban van,és ennek a legmagasabb a barátcserje tartalma.

30 db-os kiszerelésebn 2600 Ft körül van,vény nélkül kapható.

Esetleg akit érdekel,nézzen utána neten az összetételének.

N

2009. jún. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Még csak annyit szerenék kérdezni hogy nektek miért,mire javasolta a dokitok?
2009. jún. 2. 09:38
 5/6 Grófházy ***** válasza:

utolsó vagyok:rendszertelen volt a mensim,és peteérés gondjaim voltak.Hála istennek mindkettő megszűnt :):):)

indulhat a babprojekt :D

2009. jún. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia! Én az első válaszoló vagyok. A fogamzásgátló abbahagyása után ez volt az első hónapom. Évek óta óraműpontosságú menszim nem jött meg és beparáztam. Mensi előtt egy héttel iszonyúan fájt az alhasam, és a melleim, azt hittem hamarabb fog jelentkezni. Se hamarabb, se időben nem jött meg. Hanem rá pont egy hétre érkezett ugyanabban a reggel 8 órási időpontban mint régen. Ugyanannyi napig tartott, talán a mennyisége volt egy picit elviselhetőbb, mint régen. Szóval vagy csak ennyire kavart meg a gyógyszer abbahagyása, vagy egyszerűen csak előtte két héttel volt peteérésem kis csúszással, amit én menszis fájásoknak tulajdonítottam. Szóval ha ez így volt, akkor pont reális időben jött meg.

Azért kezdtem volna el szedni, hogy ciklusomat helyre rakja. Most egyenlőre felhagytam ezzel, hisz 35 napos ciklushossz szerintem normális. És először úgy akarok próbálkozni, hogy nem használok kisegítő szereket, mégha ezek teljesen ártalmatlanok is.

De én is csupa pozitívumot hallottam a barátcserjéről, úgyhogy hajrá. Mielőbbi babázást kívánok Neked, mert gondolom ez a cél.

2009. jún. 4. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!