Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetnek ezek babás tünetek?

Lehetnek ezek babás tünetek?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a mensis, és a babás tünetek nagyon hasonlóak, de azért hátha tudtok segíteni. Vasárnap kellett volna megjönnie, de még semmi! Puffadt a hasam, gyakran járok pisilni, hányingerem van, viszont fájdogál a hasam is. Olyan mensiszerű görcseim vannak! Ja, és már van egy negatív tesztem! Folyásom nincs, teljesen száraz vagyok!
2009. jún. 2. 08:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Várj még pár napot és ha nem jön meg tesztelj újra.

Nekem 26 naposak a ciklusaim és a 31. napon lett a tesztem pozitiv.

2009. jún. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is várj pár napot és tesztelj újra ha addig sem jön meg. De a legfőbb tünet ha nem jön meg. A többi tényleg 50-50% bár nálam is így volt, de menzi előtt is így szokott lenni kivéve azt hogy mikor terhes lettem nekem sem volt semmilyen folyásom, menzi előtt mindíg fehér krémes volt és nekem ez a szárazság volt egy érdekes "jel" amire felfigyeltem a nem várt előtti napokban. Aztán nem jött meg.

2-3 nap múlva reggel tesztelj mert lehet baba!

Szurkolok!

2009. jún. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!