Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menses előtt 1-2 nappal...

Menses előtt 1-2 nappal milyen tünetek vannak, ha babás vki? Folyás? Pisilni minden 20 percben kell, vagy csak tényleg sűrűbben jár az ember a megszokottnál?

Figyelt kérdés
2009. okt. 15. 10:36
 1/8 anonim ***** válasza:
68%

Szia!

Ha a nem várt előtt vagy pár nappal, és már ott a pici, a tüneteid nagyon hasonlithatnak a menstruációs fájdalmakhoz.Derékfájás, hasszurka, mellfeszülés, és igen, gyakori pisi.Hogy ez 20 perc vagy 1 óra, az változo.De sűrűbben kell wc-re járni mint máskor.

2009. okt. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%
Az első elmaradt menses előtt nincsenek tűnetek,egyszerűen csak elmarad a vérzés.Ha már terhes valaki akkor azon a napon amikor meg kellene jönnie a menszeszének akkor pár csepp vér előfordulhat.Pisilni meg már csak akkor kell menni sűrűbben amikor már elég nagy a baba ahoz ,hogy nyomja a húgyhólyagot.Én 18 hetes vagyok,de még most sem kell sűrűbben járnom!
2009. okt. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%

11:03-as vagyok.

Én szombatra nem várom.Ma reggel teszteltem 2 pozitivat.

Már kb. egy hete fáj a hasam mint a mensi előtt.A mellem egyre jobban duzzadt, és kezd sötétedni.Pisilni is gyakran járok.Folyásom egyeltalán nincs.

Tehát ez egyénfüggő.

2009. okt. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
gratulálok a babásoknak!!!!!!!Sok boldogságot nektek!Utolsó válaszoló,én ezért nem értem az egészet,mert van olyan aki krémes folyást tapasztal,van aki szárazságot,de szárazság mensi előtt van,nem?Akkor ha vki babás miért nem változik szinte semmi?A folyásra értem!
2009. okt. 15. 12:36
 5/8 anonim ***** válasza:
A folyás is nagyon egyéni és két terhesség sem egyforma még egyazon személynél sem. A tünetek is ilyenek. Van aki nem érez semmit, van akinek vannak tünetei. Ha 1-2 napod van mensiig, azt már várd ki, majd csinálj tesztet, lehet, hogy nagyon szeretnéd a babát, s minden jelet ennek tulajdanítasz. Én is így szoktam, csak sajna még baba nincs. Amúgy drukk neked, majd írd meg, hogy mi lett.
2009. okt. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A 11:07-es vagyok!Változó lehet,hogy kinek milyen tűnetei vannak.Mostanában sokat járok a védőnőhőz és ott is mindenkinek más a tapasztalata.Én szerencsés vagyok,hogy nincsenek tűneteim.Már 5 hetes terhes voltam amikor elmaradt a mensesem.Ha nem marad el akkor észre sem veszem,hogy terhes vagyok,mert más tűnet nem volt.Nálam a hányingeres időszak is csak 2-3 hete tart,de van akinél a legelején már jelentkezik.
2009. okt. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
11.07-nek gratulálok a babához, a többieknek pedig mielőbbi babásodást kívánok.
2009. okt. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Hät... en nem ereztem az eg vilägon semmit... Räadäsul meg is jött egy fel napra, de rendesen darabosan. Aztän barnäztam jo sokäig.De 0 tünet... Ha nem tudnäm, hogy terhes vagyok fel sem tünne... (na jo, mostmär igy 38 hetesen van egy picike pocakom, kb mint mäsnak 20 hetesen...)

Szoval tök vältozo.

Nekem ez a sürün pisilni akkor volt elöször, mikor a baba elkezdte nyomni a holyagomat... kb a 32. heten...

Hajrä!

38 hetes km

2009. okt. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!