Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Barátcserje kapszulával...

Barátcserje kapszulával kapcsolatban szeretnék pozitív tapasztalatokat hallani, van ilyen? Ki lett babás tőle és mennyi idő után?

Figyelt kérdés
2012. febr. 8. 13:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem a barátcserjéről az a gyógyszer jutott az eszembe, amit most szedek éppen, de nem teherbeesés miatt, hanem premenstruációs szindróma (PMS) miatt.
2012. febr. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
mi a neve,premens?
2012. febr. 8. 13:31
 3/11 anonim ***** válasza:
Én Zafírt szedtem, hogy a babaprojekt előtt rendbe tegyem a vérzésemet. Már az első hónapban megszűnt a barnázásom és időre is jött meg, majd a 2. hónapban már nem védekeztünk és terhes is lettem.
2012. febr. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok, igen, Premens a neve.
2012. febr. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

nekem felborult a ciklusom fél éve.Azóta 26-31nap között jön meg.Néha barnáztam is előtte illetve elég erősen görcsölök.

Ezekre szedem most a barátcserjét (zafira) és bízom benne,hogy a baba is sikerül.

2012. febr. 8. 13:36
 6/11 A kérdező kommentje:

Kedves első!A premensben is barátcserje van.


köszi a választ

2012. febr. 8. 13:36
 7/11 anonim ***** válasza:
Szia, én mastodynont szedtem, ez homeós szer, tele barátcserjével. Nem jött meg szoptatás után, végül ettől megjött és elsőre terhes is lettem.
2012. febr. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Most akkor a barátcserje segít a teherbeesésben? És akkor az nem gond, hogy PMS miatt szedem, de nem akarok gyereket?

Első vagyok.

2012. febr. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Segít a pms tünetek enyhítésében is.De segíti a teherbeesést is,mivel peteérés segítő hatása is van.

Ha védekezel mellette,nem leszel tőle terhes.

2012. febr. 8. 14:04
 10/11 anonim válasza:

Találtam egy általános cikket a növényi kivonatot tartalmazó táplálékkiegészítőkről:

[link]

Szerintem jobban jársz, ha a patikában valami gyógynövényi kivonatot tartalmazó gyógyszert kérsz, mert ott biztos lehetsz abban, hogy azt kapsz, ami rá van írva.

2012. febr. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!