Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért jó ovutesztet használni,...

Miért jó ovutesztet használni, ha babát szeretnénk? Kérlek, írjatok pozitív tapasztalatokat, véleményeket!

Figyelt kérdés
Egyébként hőmérőzök és érezni is szoktam az ovut, szóval nagyjából tudom, mikor van, sőt a tojcsis nyák előre jelzi legalább 5 nappal. Érdemes ovutesztet használnom?
2010. febr. 16. 15:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Én nem figyeltem ugyan semmit, de amikor tudományos alapokra helyeztük a babakérdést, akkor vettem:) Az első hónapban nem volt csík, a másodikban volt, gyorsan elkaptam a párom, és most kint szuszog az erkélyen az "eredmény":D

Szóval nekem nagyon bevált. De ha pontosan ismered a ciklusod, akkor is beválhat, mert egy-két nap is számít:)

Mielőbbi pocakosodást neked!

2010. febr. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ha tudod, neked mikor van, az jó.


Én csak sejtettem, hogy a 14. nap körül van. Csak akkor tudtam meg biztosra, hogy a 16. napon van mindig, amikor elkezdtem ovutesztelni.


Hogy miért volt jó nekem? Levette a vállamról azt a terhet, hogy "jaj mi lesz, ha korai ovu van, le fogunk csúszni róla". Teljesen, halálosan nyugodt lehettem az egész ciklus alatt, nem kellett többé idegeskednem, mert előre tudtam, melyik lesz az a két nap, amit nem szabad kihagyni. Ez a nyugalom nekem nagyon megérte.

2010. febr. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hónapok óta próbálkozunk,gondoltam középidőben van ovum.Ebben a hónapban használtam először tesztet,és kiderült,h a 18. napon ovulálok.Ezért.Vaterán vettem,lipizzlipizztől.One step a neve.
2010. febr. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!