Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kérjek progeszteron pótlást?

Kérjek progeszteron pótlást?

Figyelt kérdés
2 napja késik a menszim, ami eddig 26-28 napra jött meg. Még nem teszteltem..várok.Volt egy vetélésem majdnem egy éve.Ha most pozitívat tesztelnék, és nincs gond, nem barnázok stb. akkor is kérjek baby megtartó segítséget, vagyis progeszteron pótlást? Vagy nem szükséges? Nem vagyok fiatal.

2012. febr. 8. 14:36
 1/2 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Ha volt már vetélésed, akkor ne várj semmire, tesztelj, és ha pozitív, rögtön kérd a progipótlást. Nem biztos, hogy amiatt vetéltél el korábban, de nem árt a progeszteron, viszont életmentő lehet a babának, ha azzal van gond. És minél korábban kezded el, annál hatásosabb. Ha megvárják, míg gondot okoz, akkor sajnos gyakran már késő. Nekem mondott olyat a dokim, (nem a meddőségis, ő pozi teszt után szó nélkül látatlanban írta fel) hogy csak akkor ad, ha látja uh-n, hogy jó helyen van. Na ettől majdnem otthagytam. Még jó, hogy van egy profi dokim ilyen problémákra. :-)

Szóval tesztelj minél hamarabb! Drukkolok a poziért!

2012. febr. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszod, reggel tesztelek eggyet!! Köszi a drukkot!!
2012. febr. 8. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!