Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » VAN VALAKI AKI HASONLÓ CIPŐBE...

VAN VALAKI AKI HASONLÓ CIPŐBE JÁR VELEM? Más 20-25 évesnek sem sikerül teherbe esnie? (állítólag minden rendben velünk és mégsem sikerül). Nagyon el vagyok keseredve a sok csalódás miatt.

Figyelt kérdés
2012. febr. 8. 17:58
1 2 3
 1/30 anonim válasza:
Mióta próbálkoztok? Szedtél fogamzásgátlót? Menstruációddal minden rendben volt? Mikor volt a legelső mensid? Honnan tudod hogy egyikőtökkel sincs gond?
2012. febr. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Voltunk orvosnál mindent rendben találtok mind a 2nél.szedtem gyógyszert fél évig...már másfél éve próbálkozunk és semmi.(kicsit hosszúak a ciklusaim 35-40naposak de mindenki(az orvos is)azt mondta ez nem gond)mégsem jön össze...
2012. febr. 8. 18:08
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

Van peteérésed? Szoktad érezni? Nekem azért a 35-40 napos ciklus egy kicsit hosszúnak tűnik.

Amúgy sajnos nem vagy vele egyedül. Én 25 vagyok, két és fél évig próbálkoztunk, mire sikerült a második babánkat összehozni.

Lehet, hogy nem nálad van a baj, hanem a férjednél. Ő volt már spermavizsgálaton?

Neked volt petevezeték átjárhatósági vizsgálatod?

2012. febr. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
mindenféle vizsgálaton túl vagyunk.ahogy letelt az egy év mentünk is a dokihoz mind a ketten.a spermák jók,van peteérés meg minden.ezért nem értem hogy miért nem jön össze!!!!!!!!(ja és nem csak egy orvosnál voltunk,mind a kettő azt mondta hogy egészségesek vagyunk,csak türelem és próbálkozzunk)
2012. febr. 8. 18:18
 5/30 anonim ***** válasza:
100%

jo, akkor ha ram hallgatsz, keresel egy endokrinologust (hormonokkal foglalkozó belgyógyaszt, es nem nődokit), mert ezek a ciklusok marhára nem normalisak. (nekem endokrinologus tette rendbe a ciklusom, a petefeszkem (ami cisztas volt, a nodoki annyit mondott, hogy atfujatja, es akkor egy ideig nem lesz cisztas.. nem tunetkezelest kerek koszonom, hanem megoldast)


palastfu es cickafark fu tea segit -en nem hasznaltam, de guglizz ra


ami viszont nekem sokat segitett, az a baratcserje (csepp formaban szedtem)


en annak idejen (nem a baba miatt, hanem koros elhizas miatt, mert az orvosok szerint "minden rendben van") vegigjartam budapest osszes korhazat, nagyon sok nodokit, endokrinologust, stb-t.. borzaszto volt, sokszor megalazo, ahogy a betegekkel bantak, meg ahogy utaltak az orvosok is az eletet, es ramontottek, de azt mondom megerte. utanaolvastam mindennek, talaltam egy normalis orvost, akihez azota is jarok (szerencsere nem kell tul gyakran), lefogytam 40 kilot (pedig ugyanugy dietaztam es mozogtam), rendezodott a mensim, a babaproject indulasa utan eloszor 3 honap mulva, aztan rogton az elso honapban teherbe estem (2. babam varom).. szoval en azt mondom, nem add fel.


ha gondolod, nezz ra a mensmentis. hu oldalara (ott rendel maganban a dokim, tüü laszló).


és semmi esetre se add fel! de inkabb cselekedj, mint parazz rajta

2012. febr. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!nagyon el vagyok keseredve és már nem tudom mit tegyek.cickafark és palástfű sem vált be(fél évig ittam)
2012. febr. 8. 18:23
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van, az 5ösnek, keress egy endokrinológust, az más szemmel fog nézni rád és más vizsgálatokat fog kérni, mint a nőgyógyász.

Talán megtalálná a problémát, egy próbát megér.

A barátcserjét azoknak is ajánlják, akiknek túl hosszú vagy túl rövid a ciklusa. Szerintem ez is megér egy próbát.

Ne add fel és keresd addig az okot, míg meg nem találjátok. Oka kell, hogy legyen annak, hogy nem sikerült eddig összehoznotok a babát.

2012. febr. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.csak olyan elkeserítő hogy másnak még akkor is sikerül ha nem akarja,más pedig akár hogy szeretné nem jön össze...
2012. febr. 8. 18:48
 9/30 anonim ***** válasza:
Endokrinológus, megnézi a Pco és a pajzsmirigy fennállását.Egyszerű vérvétel semmi más. Én erre a kettőre gyanakszom. Én is 25 éves voltam mikor kezdtünk próbálkozni, 30 éves koromra sikerült is, elég sok idő elment a semmire, rögtön endokrinológushoz kellett volna fordulnom, én Pcos vagyok...
2012. febr. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
Ugyanez volt nálunk is,csak már 30 felett.Gondolhatod...Aztán a tervezett inszemináció előtt,a 21. próbálkozós hónapban összejött:)
2012. febr. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!